Ana Sayfa > Eynesil

Belediye Başkanı Somuncuoğlu Eynesil’e yalan söylüyor
Flaş Haber
24 Kasım 2012
Bu haber 34653 kez okundu
Eynesil Belediyesi Ak Parti Encümenlerinden Şenol Cebeci” Son 10 yılda Eynesil’e gelecek olan bütün yatırımları Başkan Somuncoğlu’nun engellediğini söyledi.
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%


 
Somuncuoğlu Eynesil’e yalan söylüyorEynesil Belediyesi Ak Parti Encümenlerinden Şenol Cebeci” Son 10 yılda Eynesil’e gelecek olan bütün yatırımları Başkan Somuncoğlu’nun engellediğini söyledi.
 
Eynesil Belediyesinde ilk dönem bağımsı, ikinci dönem Ak Parti belediye encümen üyesi görevini yürüten Şenol Cebeci “Eynesil’de hizmet adı altında asılan afişleri Belediye Başkan Coşkun Somuncuoğlu kendisi yazdırıp, gece yarısı itfaiye ekiplerine astırıp vatandaşı kandırıyor” dedi.
 
“Yol çalışmaları 1.5 sene önce bitmesi gerekirken, özellikle yapılmıyor”
 
AK Parti Eynesil Belediye Encümen üyesi Şenol Cebeci, Eynesil Belediye Başkanı Coşkun Somuncuğolu için Şehit Şahin Abanoz okul caddesinde asılan teşekkür afişini kendisi yazdırdığını ve geçe yarısı belediye işçiler tarafından kendisinin astırıldığını söyledi. Cebeci” Bu görmüş olduğunuz yolu Eynesil Belediye Meclisi üyesi 9 arkadaşın onayıyla beraber 1 milyon yüz bin TL gibi bir kaynak çıkartıp bu noktaya getirildi. Ne yazı ki Coşkun Somuncoğlu meclisin almış olduğu kararların tamamını kendisine mahal etmeye alışıyor. Bu çalışmalar hiç kimsenin babasının cebinden çıkan parayla yapılmadı. Şu anda 5 tane mahallemiz işler acısı. Nedeniyse; geçen sene ramazan ayında bitmesi gereken çalışmalar hala bitmemiş ve özellikle bitirilmemiştir. 1,5 yıl önce bu yolların parası çıktığı halde 5 mahallenin üçte biri yapılmış, üçte ikisi halen yapılmayı beklemektedir. Bu zamana kadar yapılmama nedeni de sadece art niyet ve art düşünceden kaynaklanmaktadır. Son 10 yılda Eynesil’e gelecek olan bütün yatırımları Başkan Somuncoğlu engelledi. Amacı ilçenin küçük kalmasından yana ve küçük olsun benim olsun fikrini savunmaktadır. Özellikle bütün arabacı arkadaşlardan kendi adıma ve belediye encümenleri adına Eynesil halkından dilerim. Biz buraya halkın oylarıyla beraber geldik. Biz buraya seçilmişsek çalışmak için seçildik. Amacımız iktidar ve muhalefetle hiçbir ayrım olmadan Eynesil’e bir şeyler yapmaktı. Bazı yollar yapılıyor bazı yollar yapılmıyor. Şu anda mahalle yollarımız işler acısı. Bunu ilçe halkının tamamı biliyor. Mahalle yollarında bir insanın yürüme olasılığı yok. Seçim yatırımı adı altında ana yollar dururken ara yollar yapılıyor. Meclisten çıkardığımız Bir milyon 100 bin TL bu şekilde çarçur ediliyor” dedi.
 
“Altınlı mahallesinden az oy aldım yolunu yapmam”
 
Mahalle yolları için kullanılmak istenilen kredinin alımı anında İller bankasından gelen mühendislerle bizzat kendisinin gezdiğini ve hangi mahalleye ne kadar hizmet gideceğini iyi bildiğini, söyleyen Cebeci” 3 km. Derebaşı, 3 km Atınlı, 5 km Boztepe, 5 km Köseli ve 5 km Gümüşçay mahallelerinin ana yollarının yapılıp tamamlanması için  parasını çıkarttığımız halde 1. 5 yıldan beri yollarımız yapılmamaktadır. Altınlı Cami yanının yukarısını başkan kasıtlı olarak yapmıyor. Nedenini sorduğumda sizin sülaleden az oy aldım diyor. Apaçık yapmayacağım diyor. Böyle bir siyaset anlayış olamaz ve böyle bir siyaset anlayışı dünyanın hiçbir yerinde yoktur. Belediye Başkanı, Belediye Meclis Üyeleri ve il genel meclis üyeleri ilçe teşkilatının emrindedir. Bende sıkıntılarımızın çözümü için partimin İlçe teşkilatına müracaat ettim. Partim genel yönetimlerden sorumlu bir arkadaşı bu işi için görevlendirdi ve araştırılması yapılacak” dedi.
 
“Siyasetçi olarak utanıyorum”
 
Yollardan araç değil neredeyse hayvan geçmeyecek bir durumda olduğunu ve bir siyasetçi olarak bu olumsuzluktan utandığını söyleyen Cebeci” Biz şu anda hiçbir hizmet yapamıyoruz. Ben bunu gereken yerlere, taşınması gerekiyorsa yargıya kadar taşıyacağım. Eynesil Belediyesi kimsenin arka bahçesi değildir” dedi.


Fikret BODUR www.eynesilajans.com


 

Yorumlar (82)
  gurbetçii:
[28.10.2013 - 10:26]  
arkadaşlar işin özü şudur;Şenol CEBECİ kendisi ile aynı kafaya sahip Coşkun SOMUNCUOĞLU ile beraber yola çıkmadılarmı,çıktılar.Şenolun kim olduğu belli şenol gibi bir adamla her ne sebeple olursa olsun bir araya gelen ,beraber yola giden,hatta oturup çay içen adamdan ne olur.On yıldır eynesili kimler yönetmiş dışardan bakınca üzülmemek elde değil.vah benim memleketime vahhhhhhhhhhhh
  alamut angut:
[26.10.2013 - 23:52]  
ha bu mevzu bitsin artık yediniz ADAMI..adamın sesi çıkmii.akp yedi gibi adamı
  hüseyin kırlak:
[16.04.2013 - 21:24]  
ben eynesildençıkalı 20 yıloldu her sene gider gelirimyapılan hiçbişeyok madem belediyebaşkanınız o kadariyi 20yıldır yollar nedenyapılmadı yollar asvalt yapılcaktı beton döküldü belediyebaşkanınız okadar iyi çalıştı neden boztepe mere vede mezarlıktan itibaren beton dökülmedi buralar eynesilebağlıdeğilmi goserli mah. neden beton dökülmedi buralar ana yol eynesilbelediyesinde adam ayrım gayrımı yapılıyo mere top sahasını neden kapadı 40 yıllık top sahasına çöp döktü uzunlafın kısası hizmet sıfır üstünden sıfır daha yazacakçok şey varda yazmaya gerek yok .....saygılar.
  misafir :
[05.02.2013 - 19:00]  
tek yol devrim dediğin günleri unutma
  ISMAIL KUCUKAL:
[30.01.2013 - 21:22]  
SAYIN EYNESILLI AHMET EFENDI KIMDEN KORKUYORSUNDA RUMUZ KULLANIYORSUN BEN COSKUN SOMUNCU OGULUNU IKI DONEMDIR DESTEKLIYORUM COSKUN SOMUNCU OGULU BENIM OGULUMU ISE ALALI 5 AY OLDU BEN NEYSEM OYUM SEN BENI COSKUN ICIN NERDE GORDUGUN BAGIRIMI EGER ISPAT ETMESSEN ADAM DEGILSIN CUNKI BEN COSKUNUN COCUKLUK ARKADASIM VE KOMSUM YARIN ISTEN ATSIN YINE COSKUN BEYI DESTEKLICEM BEN SOZUMUN ARKASINDAYIM SIZ BELEDIYEYI ALIRSANIZDA BENIM OGULUMU ISTEN ATMASSANIZ ADAM DEGILSINIZ BEN CIKAR ICIN OY VERMEDIM VERMEMDE BUNU IYI BIL VE HANGI PARTIYE OY VERELEIM ONUDA SOYLEDE BILELIM AHMET BEY
  Mehmet Cebeci:
[19.01.2013 - 03:59]  
şenol efendı coşkun başkanın kuyrugu oldugun zamanları ne çabuk unuttun bırakın bu işleri ne oldu mamanız mı kesildi
  eynesilli ahmet:
[17.01.2013 - 12:08]  
SAYIN İSMAİL KÜÇÜKAL OĞLUNU BELEDİYE ALMADAN ÖNCE ATEŞ PÜSKÜYORDUN ŞİMDİ NE OLDU OĞLUN BELEDİYEDEN ÇIKSA AYNI DUYGULARI BESLEYECEKMİSİN. HER ŞEY MENFAAT OLMUŞ ŞAHSA HİZMET OLMUŞ.
  Şen Taksi:
[16.01.2013 - 21:20]  
sevgili arkadaşlar meselemiz o onu demiş bu bunu demiş değil neler gelişmiş değimiş büyümüş neler yapılmış.bizim başkanla kişliğyle sorunumuz yok.iyi insandır ama belediye icraat yeridir denersin olmazsa başkasını iyi bulana kadar.eskiler bişey yapmadı şimdide diğer ilçelere göre cook gerileeik dağın içindeki şalpazrnda hastane var bizde yok camide su kuyrukları.eskiden parkımız vardı millet yeni parklarnı eskitti bizde proje yok yolllar çok ağırdan alnyor düğün salonumuz yok bankamız yok hızla nüfus düşüyor çarşamba perşembe farkı kalmamış herkes birbiyle küs bölge trafik gibi tekliflere yüz cevriliyor saymakla bitmez.demirel siyaseti.gelen kim yapcak dersek iyisini bulana kadar.yoksa 2.şans verilmiş 3 hata olur.ama kişliği iyidir herzaman gönlümüzde ama icraat yeri beledyede değil.
  ISMAIL KUCUKAL:
[08.01.2013 - 15:33]  
COSKUN SOMUNCUOGULU KADAR BASINIZA TAS DUSSUN EGER COSKUN SOMUNCU OGULU OLMASAIDI EYNESILIN BUTUN MAHLELERI HALA KENDI BOKUNU KOKLAR OLUCAKLARDI NAMKORLER NE YAPYI DIYORSUN NUZ NE YAPMASI GEREKTI ONUDA SOYLEYIN KANALIZASYONMU STATMI DERELERE ISLAH CALISMASIMI UNIVERSITEMI YURTMU PARKELERLE MAHLELERIN ARASININ YAPILMASIMI MAHLE YOLARININ BETON OLMASIMI NE YAPMASI GEREKTI HEPSIDE YAPILDI BUNDAN ONCEDE BELEDIYE VARDI NE YAPTILAR SIZLERDE ANLATINDA BIZLERDE BILMEDIKLERIMIZI OGRENELIM 50 SENEYE YAKIN GORELEYE TOP OYNAMAYA GITTIK SIMDI 50 SENE SONRA GORELE EYNESILE TOP OYNAMAYA GELIYOR BU GUNLERIDE GORCEKMIYDIK SANA BINLERCEKERE TESSEKURLER COSKUN BASKAN YANLIZ KALSANDA BEN YANINDAYIM BASRADAN SELAMLAR
  cibirali:
[25.12.2012 - 23:53]  
heey eynesilliler baskana tas atmaktan vazgecin o degilmi eynesil adini ilk benimbildim ulusal kanala(ntv) tasiyan baskan. butun cenezeleri hic kacirmadan herkesin yananda olan adam.evet yollari biraz yavasta olsa (4 yilgibi altinli mah.1 km) yapmaya calisan baskan deniz sahiline cocuk kaydiragi koymayi basarmadami bir futbolsahasi yapmadimi bunlari niye gormezden geliyorsunuz bravobenim baskanim kulanma suren akp tarafindan gecsede ben yanindayim.sana gelince senol bey galiba seninde yalakalik miyadindoldu senide el altindan alehte haber ve alehte probaganda ile akp kullaniyor ve burusturup atacaklar ben mahallin olarak yine arkandayim cesaretin icin alkis hoscakalin eynesili dostlarim secimde yine en buyuk akp selam
  GURBETÇİ EYNESİLLİLER:
[13.12.2012 - 21:52]  
ÇÖĞCÜDEN ZABITA , ÇÖPCÜDEN KEPÇECİ , ÇÖPCÜDEN ÇAYCIYI BİZ EYNESİL BELEDİYESİNDE GÖRDÜK.
  GURBETÇİ EYNESİLLİLER:
[05.12.2012 - 11:13]  
kebir beton döksün bakalım ara yoları..... bu millete eziyetin cevabını sandıkda vermeyen insan olamaz ... BU KAFAYA NE DESEN BOŞ KENDİ DEDİĞİNİ YAPACAK... yazıklar olsun ki bu insana AKPARTİnin adayı diye bende oy verdim..
  ali cebeci:
[04.12.2012 - 17:31]  
şenol cebeciyi eleştirenler gitsin altınlı,derebaşı mahallerinin yoluna baksın.bu yollar dururken coşkun başkan boztepenin ara yollarını yapıyor.ben gözümle bu kadarını gördüm söylüyorum.bu ayırımcılık ve kasıt deyilmi.
  eynesil dostu:
[30.11.2012 - 21:23]  
eynesilde cöp kokusu varken biz başka bir koku istemiyoruz sizler degil eynesil kayıp ediyor yönetemediniz yuzunuze gözunuze bulaştırdınız yazık size
  Eynesil Gençlik:
[30.11.2012 - 21:01]  
akparti rumuzdaki şahsiyet 10 Yıldır sen bu partide ne yaptın gezdin mitinglere gittin konferanslara katıldın işte o suçladığın insanlar 10 senedir gece gündüz çalıştılar.Bu konuda da partide tek isim vermen iyi bir düşünce değil o zaman partideki 3-5 ismi verde bilelim amacını.Bu arada senin yalakalıkla suçladığın ve tartıştığın iki kişi Eynesil Akparti ye 10 yıl boyunca hizmet etmiş kişilerdir.Bu konuda birdaha düşün çünkü söylediğin sözün gerçekliliğinde hatan var. * Doğruluğunu tam bilmediğin bir sözü söyleme(SADİ)
  zeki topal:
[29.11.2012 - 13:02]  
SELAM BELEDİYE BAŞKANI ÇOŞKUN SOMUNCUOGLUNU ELEŞTİRİRKEN BIRAZDA KENDİMİZE BAKALIM BASKAN SÜREKLİ EYNESİLDE KİM GIDIPTE BU YANLIŞ DEMIYOR DOGRU BİZ İİİ DIYORUZ YANLIŞLIKTA HEMEN ELEŞTİRİ İSTANBULDAKİ HEMŞERİLERIM BAŞKAN ÇUMARTESİ İSTANBULDA SORUN CEVAPI KENDİNDEN ÖGRENİN HERŞEY SAYGI CERCEVESINDE OLURSA EYNESİL İÇİN O KADAR İİİ OLUR SAYGILARIMLA
  kemaloğlu çay san. ve tic. ltd. şti:
[27.11.2012 - 14:44]  
26.11.2012 tarihinde saat 00;56 da Kemaloğlu adına yazılan yorumun Kemaloğlu Çay. San. ve Tic. Ltd. Şti. ile hiçbir ilgisi yoktur.Bu yorumu yazan şahsın Kemaloğlu adını değil kendi şahsi ismini kullansın.BEKİR SITKI KEMAL
  Son Söz:
[27.11.2012 - 13:05]  
Evet sizlere bir önerim var şenol gitsin onun yerine halkın tanınmış ve aklı selim insanı, büyük ts aşığı bordo erol encümen olsun, bordo gelecek,dertler bitecek. Bordo lakaplı erol cebeciyi encümen olarak görelim :)))
  kafkas kartalı şeyh şamil:
[27.11.2012 - 12:40]  
alma mazlumun ahını, çıkar aheste aheste. Emanete hıyanet edenler daha bu dünyada rezil olmaya başladılar.asıl öbür tarafta halleri harap.bu millete az çektirmediniz.milletin cebinden para vererek yaptırdığı yolları bozup halen daha yaptırmadınız.parasını da iki defa aldığınız halde.hem mütahit firmadan yol için ayrılan parayı aldınız (yolu biz yaparız diyerek) hemde iller bankasından parası ödenmiş olduğu halde yol parası çıkarttınız. 1100+1100 toplam 2 trilyon 200 milyar lira.karşılığı nerde araki bulasın.as 250 lik doçun altı vuruyor gebeceli yolunda.1 metre kasis var.Bu ülkeye bu millete yakışmıyorsunuz.1960 larda kalmışsınız.ilçeye yazık.
  Orhan somuncuoğlu:
[27.11.2012 - 11:35]  
Sayın yorumcular,eleştiri hakaret ve iftira içermedikce saygı duyarım.Belediye başkanı olan kardeşim Coşkun somuncuoğlu kendisine yöneltilen eleştirilerin hesabını verir,iftira ve hakeretlerin hesabını hukuk yoluyla sorar.Başkanı eleştirme bahanesiyle somuncuoğlu ailesine hakaret etme hakkı olamaz,somuncuoğlu fertlerinin edinimlerinde şaibe iddia eden varsa mahkeme yolu açıktır.Ak parti rumuzlu arkadaş! İftira ve karalama çok kötü birşeydir. SAYGILARIMLA
  S.Umur SOMUNCUOĞLU:
[27.11.2012 - 10:53]  
Belediye Başkanı Coşkun SOMUNCUOĞLU hakkında muhalif düşüncede bulunan sevgili arkadaşlar.Eynesil siyasi hayatında Göreve talip olarak Başkanlık Makamına gelen Kişilerin görevleri dönemince neler yaptıklarını çok yakından hepimiz bilmekteyiz.Bizim kim olduğumuzu ve bu güne kadar Ailecek Toplumda neler yaptığımızı herkes çok iyi bilir,Bizler de sizlerin Kim olduğunu Bugünlere kadar neler yaptığınızı çok iyi biliriz.Belediye Başkanı Coşkun SOMUNCUOĞLU göreve geldiği tarihten günümüze kadar memleketimize kazandırdıkları bellidir.Kayıp olarak gördüğünüz yada eksik yapıldığını düşündüğünüz şeyler hakkında İlgili Kurum ve Mercilere Bildirim ve şikayet hakkınız varken Alanen kişi veya kişileri aşağılayarak suçlama ve ithamlarda bulunmanız üzücü ve düşündürücü bir durumdur.Sayın mehmet beyin \'\' Somuncuoğlu ailesi neydi ne oldu \'\' sözüne karşılık ise: Sayın Mehmet bey bizim ne olduğumuz nasıl olduğumuz çok açık ortada olduğu gibi fazlasıylada şeffaftır Belediyenin Maddi anlamda Bizim Ailemize getirisinin olmadığını aksine götürüsü olduğunu herkes çok iyi bilir.Bu ilçe Bu yatırımlara kavuştuysa İkili ilişkiler ve yoğun mücadeleler sonrasında kavuşmuştur.Bunların Faturasıda belediye kasasından değil bizlerin cebinden çıkmıştır.Bizler Halka hizmeti Bir ibadet olarak gördüğümüz için bu tür dertleri asla problem edinmedik.Bundan sonra da edinmeyeceğiz... İddia sahibi arkadaşları İsnadlarını İspata Davet ve Söylemlerinizin arkasında durmanızı bunlarla ilgili başvuruda bulunmanızı temenni ediyoruz..
  eynesil candır:
[26.11.2012 - 23:56]  
bu haber tamamen sistematik sekilde yapılan coşkun somuncuoğlunu halkın gözünde itibarsızlaştırma yönelik bir harakettir...
  GURBETÇİ EYNESİLLİLER:
[26.11.2012 - 23:13]  
bu saatden sonra ya daha dün hem aile hemde belediye avukatlığına yapan av. ibrahim topal istifa etsin gitsin yada eynesillin tüsüs yetimin hakkını yedirmeyen belediye başkanı.
  GURBETÇİ EYNESİLLİLER:
[26.11.2012 - 22:27]  
çoşkun somuncuoğlu ak partiden ihrac edilmedlidir. bak eynesilin önü nasıl açılıyor.
  ak parti:
[26.11.2012 - 22:22]  
nurullah taylan sen benim yazdıklarımın hepsinin doğru olduğunu adından daha iyi biliyosun seni gerçekten anlıyorum mecbursun sen böyle yazmaya Recep Tayyip Erdoğan cı olduğumu sana ispatlamamın bi anlamı yok ben sonuna kadar ak partiliyim bu 2002 olur 2012 olur farketmez bana cevap yazmayı bırak hem bu memlekette isimle eleştiri yapmanın faturasını sen iyi bilirsin çok yazıkki memleketi bu hale getirende belediye başkanının ta kendisidir benden iyi biliyosun öyle isim vererek yorumu herkes yapar çık delikanlı gibi gerçekleri eleştirileri isminle yap o zaman anlarım senin ne kadar ak partili olduğunu buraya isim yazarak yorumcuları eleştirmek basit ne çabuk unuttu başkanın bi umreyle o savunduğun insanları kandırıp ikna ettiğini herkes herşeyi biliyor burda başkanı destekleyenlerin hiçbiri sülalesi dışından birisi değil tabiki sülalesi desteklicek yoksa bursadan arsaları göreleden dükkanları eynesilden kepçeleri kum ocaklarını başka hangi şartta elde edebilirlerdi acaba şu saçma yorumlarıda geçsin millet neymiş efendim isim vermiyomuşuz isim verelimde sosyal hayatımız mahvetsinler öylemi recep yılmaz arkadaşımız çok iyi yazmış eynesilin ergenekonu kesinlikle temizlenmelidir bu haber ulusal kanallarda yerini almalıdır artık yeter bu korku imparatorluğu...
  Recep Yılmaz..:
[26.11.2012 - 22:10]  
İsimsizlere “Rumuz” kullananlara sesleniyorum. Ne acı bu memlekette özgürce eleştiri yaparken bile sahte isim kullanıyoruz. Bu mudur sizlerdeki demokrat ilçe siyaseti. Deli kanlı mertçe ismini yazar rumuz kullanmaz.. Adam çıkmış mertçe, delikanlıca bulunduğu kurumu eleştirmiş. Ben yazacaklarımı maddeler halinde sıralayacağım.. 1- Bu memlekette bazı insanların yukarıdan aşa bakmaların bitmesi gerekiyor. Eynesil 15 yıldan bu yana 10–15 kişlik bir gurup dâhilinde ( Eynesil Ergenokoncuları) yönetiliyor. Devlet ülke genelinde Ergenekon ararken hiç kimse Eynesil’deki Ergenekon dan bahsetmiyor. Bu yapı bu ilçede yıkıldığı an ilçe refaha erecektir. Bunu ilçede sayılı insanlar bilir ve bu gurup da Coşkun Somuncuoğlunu şu anki konumuna getirmiştir. İstenildiği gibi kullanılmaya müsait olduğundan alt tabanı iyi işlenerek podyuma çıkarılmış bir kişidir. 2-Bu memlekette eleştirinin suç olmadığını bir defa anlamak lazım. Ne yazık ki bizim memlekette suçlu, Yapan düşman sayılıyor. Bu bir memleketin kültür eksikliğinden başka bir şey değildir. İdare edenlerde kültür olmayınca idare edilenlerden pek fazla bir şey elbet beklenilemez.. 3-Yeri geldi özgür basın bu ilçede susturulmaya ( hatta sayın editör kusura bakma) Belediye hoparlöründen \"vatan haini\" daha 2 ay önce firavun anonssu bu ilçede yapıldı\") çalışıldı. Bin bir türlü entrikalar döndü. Bu memleketin bir değişime ihtiyacı vardır ve bu değişimin baş mimarı da 9 yıldır Belediye başkanı sıfatıyla makam çürütmektedir. Bu sizce bir idare şeklimidir.. Yetki mekanizmasının başındakinin acizliğinden başka bir şey değildir.. 4-Hemen hemen bütün yorumları okudum ve Eynesil’de bazı işlerin yapıldığını iddia eden arkadaşlara seslenmek istiyorum. Ak Parti iktidarının ilçeye kazandırdıklarını belediye hizmet olarak lanse etmeleri sadece acizliktir. Belediyenin kendine ait hiç bir çalışması olmadığını yaşayan herkes görmektedir. Bir memleketin başıboşluğunu içindeki hayvanlardan anlayabilirsiniz. Caddelerin tamamını köpekler istila etmiş insanlar sokağa çıkamıyor. Çöp, su, yol.. Bu bir belediyenin asli konularıysa ve sene 2012 ise biz hala neyi savunmaya ve kimin arkasında durmaya çalışıyoruz.. Olayların iyi analiz edilip rahat yoldan sonuca varabilmek için aklı selim düşünmekte fayda var.. Yoksa bu gidiş Eynesili karanlıktan ışığa çıkartmanın ilk ateşimidir hep beraber zamanla göreceğiz..
  doğruya doğru:
[26.11.2012 - 22:07]  
gurbetçi eynesilliler nikli arkadaş doğruyu söylemiş hemen 2007 ve 2011 seçimlerinin somuncuoğlu ailesinin oy kullandığı imam hatip lisesindeki sandığa bakılması gerekiyor ak partili yöneticileri göreve davet ediyorum o sandığı inceleyip genel merkeze gönderdiğinizde coşkun somuncuoğlunun gerçek bir yavru kurt olduğu anlaşılacaktır zaten şu anki mhp ilçe başkanıda bunu belirtiyor bizim yanımızda sohbetimizide olunca arkadaşlar ben mhp liyim diye söylüyor diyor
  GURBETÇİ EYNESİLLİLER:
[26.11.2012 - 21:50]  
kim ne demiş umrumda değil.. memur zihniyetli insanları yönetici yaparsanız ne olacaktı. somuncuoğlu ailesinin oy kullandığı sandığı bakmak lazım yerel seçimlerde ve genel seçimlerde hangi partilere oy çıkmış.. yerelde akparti genelde mhp.
  Mehmet Bayrak:
[26.11.2012 - 21:28]  
Recep Bey yalakalık bizim Eynesilin öz adı siz bunu hala öğrenemediniz mi.NANKÖR kelimesini aynen iade ediyorum.Şunu söylemedende geçemicem bizim kimseye düşmanlık beslediğimiz falan yok.Seçimle işim olmaz.Ayrıca son defa söylüyorum ben sizin ailenizi yargılamıyorum bunu bir önceki yorumumda ap açık belirttim.Bu konu üzerinden beni eleştirmeye çalışmayınız.Ben kimsenin ailesine dil uzatacak değilim. MALİK KADİR ben kimsenin sülalesine laf atmıyorum bunu dediğim gibi bir önceki yorumda açıkladım. ORHAN SOMUNCUOĞLU ben kimseye iftira atacak değilim.O benim mesleğim değil.O mesleği üstüne vazife alanlar Eynesilde çok var. Eynesilli28 babam olayın şu an tamamıyla dışında sen önce yorum yapmadan önce adını,soy adını yazmasını öğren.Üstüne vazife olmayan şeylere karışma.Gelmiş burada adını saklayarak millete,sayıp,söylüyorsun.Ayrıca ben bunu son defa söylüyorum kimsenin sülalesine laf falan attığım yok.Bunun böyle olmadığını bir önce ki yorumumda görürsün.Bu OLAY burada kapanmıştır ve son açıklamam.Anlamayanlara bir daha anlatacak değilim.İYİ GÜNLER...
  Gurbet KUŞU :
[26.11.2012 - 21:26]  
insanlar hatada yapabilir yanlışlarıda olur sn. coskun efendinin seni rahmetli babanın hatırı için ona olan saygısından meclis üyesi olarak ilk okul mezunu olarak yanında bulundurduğunu biliyoruz varsa delilin hukiki yollara baş vurursun dolmuşa gelerek aileni lekeleme zan altında birakma sen ki abeyin metini bile evinde silahı var diye yalan söğleyerek savcılığa şikayet edip evini arattın taktir halkındır.
  şamil demir:
[26.11.2012 - 21:06]  
ne olursa olsun sonunda bu söylenenler doğruysa biraz düşünmek lazım sonuçta bu suçlamaları yapan kişi bir belediye encümeni bu olaya göz yummak lazım eynesilin hali malum virane şehir gibi sanki israil bombayı eynesile atmış gibi her taraf harabe
  NURULLAH TAYLAN KÜÇÜKAL:
[26.11.2012 - 20:54]  
AK PARTİ ’li arkadaşım doğruya doğru… demek ki sende 2002 kayıtlısın. Sen R.T.E. adamı hiç değilsin ve de olamazsın. SEN GERÇEK AKPARTİLİ olsaydın kimseyi zan altında kimsenin ismini zikretmez sin ve de gerçek ismini yazardın. Benim anlatmak istediğim bu konular akpartinin iç meselesi ve partide tartışılıp karar verilmesi konular hiç kimse bu sıra bakmasın Şenol beyi bu konuları medyaya taşıdığı için desteklemiyorum .. BİLGİ VE BELGE VAR İSE GEREKLİ YASAL MERCİLERE ULAŞTIRMASI GEREKMİYORMU… bu dedikodu siyasetidir. Bunları bilmeyen kalmadı ki. Saygılar.
  ŞENOL CEBECİ:
[26.11.2012 - 20:21]  
gözümden kaçan bir şeye dikkat çekmek istiyorum ismini vermeyen beyefendilere çok çok teşekkür ederim. demek ki sonunda doğuyu ve yanlışın yanında olmadıklarını öğrenmişlerdir. Şenol CEBECİ gerektiği zaman gereken şeyleri yapmaktan ve söylemekten kaçınmaz.
  ŞENOL CEBECİ:
[26.11.2012 - 18:35]  
sayın hemşerilerim Belediye Meclis Üyesi Şenol CEBECİ vermiş olduğum açıklamalrın hepsi şahsıma aittir. Yanlız bazıları bunun arkasında bazılarının olduğunu söylüyorlar bunlar kesinlikle yanlış söylenti ve düşüncelerdir. Belediye'de çalışan Okan ÇALIK isimli kişiden biran önce belediye başkanının savunmasını almasını rica ederim. Aksi takdirde olan herşeyi gerekli yerlere bildireceğim. Beni eleştiren ve destek veren hemşerilerime teşekkür ederim.
  aydın çalık:
[26.11.2012 - 18:32]  
eynesil halkına segilerle herkes başkandan şikayetçi sizin çıkarlarınıza gelirken iyi yüz vermedimi kötü ilçemiz küçük bir ilçe seçim biter başa gelmiş birbaşkan partili partisiz kim şueynesilin şu dertlerini sorunlarını çözelim parti biryana deyipte çözüm ve fikirlerimiz bu başkan yanınızda ve arkanızdayı dedi şenol gibi arkadaşlaımızın beyan ve konuşmaları eynesil gibi küçük yerlerde kendilerini küçük düşürürler inandırıcı olmaz sanırım şenol arkadaş daha fazla birilerinin oyununa gelmez şahsım adına üzülürüm çıkarlarımızda olsun ufak tefekte ama böyle şeylerle zaman kaybederek eynesilimize zarar vermeye değil birbirimize sarılarak daha iyi birşeyler yapmaya çalışalım buşekilde olursa bugibi şüpelerde ortadan kalkar kim ne partili olursa olsun biz bir çanağın insanlarıyız geride yazılanları unutup ileriye bakalım saygılarımla sertağa
  N.Z.GÜDÜK:
[26.11.2012 - 18:29]  
Bunu itiraf olarak kabul ettik,Eynesil Halkına Yalan söyleyenler de aynı konumdadır. Belediye ve il genel meclisinin bütçelerinin yayınlanmasını bekliyorum hafifletici neden sayılıp sayılmamasına zaman karar verecektir. Saygılarımla
  YORUM:
[26.11.2012 - 16:36]  
BİKKAT EYNESİL AKPARTİ İÇERSİNDEKİ SOMUNCUOĞLUNA MALİF OLAN GURUPLARIN ADAY ADAYI ŞENOL CEBECİ.YAKIŞIR DESDEKCİLERİ İBRAHİM NAFIZ HÜSEYİN PARASI VAR ŞENOLU ÇOK İYİ KULANIYOR.
  EYNESİLİ YORUMCULAR:
[26.11.2012 - 12:41]  
ŞENOL BEY BELEDİYE BAŞKANIYLA NİÇİN TERS DÜŞTÜĞÜNÜ BİZ ÇOK İYİ BİLİYORUZ BELEDİYE BAŞKANI SANA SÖYLEMEDİMİ BENİM KARDEŞİNİN BELİNDEKİ SİLHI SAVCIYA ŞİKAYET EDİPTE EVİNİ ARATIRAN KİŞİYLEN İŞİM OLMAZ DEMEDİMİ BAŞKAN SENİ BU YÜZDEN DIŞLADI ŞİMDİDE UTANMADAN BAĞRIYORSUN.AMCAM ÇAY SATIYOR YAZAR KASASI YOK MAL MÜDÜRÜNE AMCANI ŞİKAYET ETMEDİNMİ UTANMADAN KONUŞUYORSUN.SENİN KONUŞMAYA YÜZÜNMÜ VAR.BAŞKANA MALİF KİŞİLER SENİ KULANIYOR.
  ak parti:
[26.11.2012 - 11:13]  
nurullah taylan küçükal arkadaşım sen iyi siyasetçisin tebrik ediyorum seni ama gerçek değilmi söylediklerim senide ak partiden o zaman sahte imza kampanyası için silmedilermi hepiniz o zaman coşkun başkanın peşinden gittiniz gerçi sen şimide onla berbaersin ama şunu söylemek lazım ben ne coşkuncuyum ne ahmetçi ne mehmetçi ben tayyip erdoğancıyım ilk günde öyleydim bugünde öyleyim hüseyin topal değilmiydi yeğenim ne ak partisi bırakın kapatacaklar zaten bunları deyipte şimdi ak partiye sığıntı olan avukat değilmiydi ak parti kapatılacak diye partiden istifa eden bugün yönetimde olanlarda maalesef ak partiyi temsil etmiyorki menfaatleri için ordalar mehmet güzelide anlıyorum 2 defter satmak için yalakalık yapmak peşinde coşkun somuncuoğlu ak partili değildir olamazda ama şu anki yönetimde olamıyo maalesef gürsel yılmaz bu memleketin en delikanlı ve temiz siyasetçisidir inşallah yolu açılır başkan olur halkta onu istiyo oktay gül bu partiden başkan olmaya boşuna uğraşmasın kan uyuşmazlığı var onun ak partiyle nasıl coşkun başkan olmadıysa ondanda ak partili olmaz...yine söyl,üyorum şenol cebeci sonuna kadar haklı ama partinin yöneticileride bunu ilgili kurumlara bildirmeli sonuçta zararı ak parti çekiyo...
  şenkay şenkay:
[26.11.2012 - 10:17]  
ŞENOL EFENDİ BELEBİYE BAŞKANINIÇOK İYİDİYE MET EDİYORDUN RANTIN KESİLDİYİ İÇİNBARIYORSUN HAYDUTLAR GİBİ SEN KENDİDİLİNDEN KONUŞMUYORSUN SENİ AKPARTİNİN İÇERSİNDEKİ SOMUNCUOĞLUNA MALİF GURUPLAR KONUŞTURUYOR HÜSEYİN VE NAFIN BUNLAR SENİN GİBİ CAHİL KİŞİLERİ ÇOKİYİ KULANİYOR.ŞENOL EFENDİ SENİ BAŞKANA MAPARTİNİN İÇİNDEKİ MALİF KURUBLARKULANİYOR ÇÜNKÜ KULANMAYA MUSAYİTSİN.
  ercüment kot:
[26.11.2012 - 10:03]  
boşuna çene yoruyonuz bizim mılletımız balık hafızalı bunlar seçime kadar unutulur bu adam yine başa gelir :D
  HALİL BİTİŞ:
[26.11.2012 - 08:53]  
NE ÖVMESİNİ NEDE ELEŞTİRİ YAPMASINI BİLİYORUZ. YORUM YAZMAK İSTİYORSUNUZ AMA ADIM GÖRÜLMESİN. YA ADAM GİBİ ÇIKIN ADINIZI SOYADINIZI YAZIN, YADA GİDİN EVİNİZDE OTURUN. KORKARAK, TAKMA NİK LERLE ELEŞTİRİ YAPILMAZ. KORKAK, CAHİLDİR, ONDAN HER TÜRLÜ KÖTÜLÜK BEKLENİR.
  Özgen KEMAL:
[26.11.2012 - 00:58]  
Bir Belediye Başkanın halka yalan söylediğinin iddia edilmesi önemlidir...Bu iddianın sahibi o belediye başkanın partisinden bir meclis üyesi ise iddianın önemi dahada artar...Fakat böyle bir söylemin müeyyideleride sözkonusudur...Gerçeğe uygun olmayan haber vererek yayın yapılmasına,mütalaa ve görüş bildirerek olmayanı olmuş gibi göstermek bir bedel teşkil eder...Sn Somuncuoğlu hukuki haklarını büyük olasılıkla kullanacaktır...Dolayısıyla Şenol Cebeci bunları gözönünde bulundurmuşmudur?Belgeye dayanmaktamıdır?Başka diyecekleri var mıdır?Sorun sadece mahallesinin yolunun az oy almaları sebebiyle yapılmaması sorunumudur?Dışardan bakıldığında bu sorun Belediye Başkanını karşısına almasına değecek bir sorun gibi görünmemektedir...
  kemaloğlu:
[26.11.2012 - 00:56]  
Eyyyy Belediye Eyyy ilgili Parti yönetimi Yönetiminizde sağlam ve Allah korkusu olan insanlarınız olabilir saygı duyarım.. fakat eynesil tarihi boyunca böyle bi yönetim böyle bi anlayış böyle bi soygun hatta böyle bi rezalet görmedi... dileğim odur ki bu yanlışa dur densin artık.. ama sunuda soylemeden edemicem gecen seçimlerde oldugu gibi önümüzdeki seçimlerdede hiç bır faaliyeti olmayan hiç bır ilerleme katetmemiş kaybolan milyarların hesabını verememiş ve verebileceğinide zannetmedıgım adaylar kazanır... benim anlamadığım hizmet yok, çalışma yok,İlçe perişan sokakta 100 kişi yok akp yönetimi buna nasıl rağzı.. Nerde Allah Korkusu? NErde Kul HAkkı? hani çalışmak ibadetti? Artık sokak siyasetini basit oyunları bırakında ne yapıla bılır ona bakın.. gerçi sizin anlayısınızla cok zor sizde yükü sırtlanan arkasına bakmıyor... bunlarda yükü sırtlanamayanların muhabbeti zaten saygılarımla...
  Mert DOGRUYOL:
[25.11.2012 - 23:40]  
MÜNAFIĞIN 3 ÖZELLİĞİ VARDIR. 1-Konuşunca yalan söyler. 2-Söz verince sözünde durmaz. 3-Emanete Hıyanet eder.
  eynesilli28:
[25.11.2012 - 23:40]  
eee arkadaşlar herkes bişeyler yazmıs kımı somuncuoğlu ailesını kötulemıs kımı savunmus kımı yol yok demış demış. ama 1 bu konuyu ele veren kım senol cebecı kımı sucluyo baskanı neden sucluyo 1 bakın daha dune kadar savunuyordunda baskanı bugun ne oldu senol beyyy.sen degılmıydın encumen oldunda görmemısın oglu olmus tutmuş... gıbı arabanın arkasına eynesıl beledıye encumenı senol cebecı yazdıran cahılsın işte bak sende akıl olsa sen senelerce sıyaset yaptıgın insanı satmassın demekkı menfaatlerın ters dustu sımdı cıkmıs böyle oldu dıyon yazık sana be.sayın mehmet bayrak sanada yazık be senın rahmetlı babanın arkadaşıydı sen somuncuoglu ailesı ıcın söyledıklerıne bak suanda.eynesıl gerıledı dıyosunuz nerede gerıleme benım gördugum gıttıkce buyuyor ,bunlar unıverste .stad,sahıl park alanı,kapalı spor salonu,yurt,su projesı ,kanalısazyon daha aklıma gelmeyen cok sey var ama bu mıllıt bu baskanda gordugunu hıç bır zaman görmedı saygılar baskanım coskun somuncuogluna allah yolun daıma acık etsın...
  adem tokalak:
[25.11.2012 - 22:14]  
başkan akp ye geçtiginden beri tartısma bitmedi, kimse birşey kaybetmedi kaybeden eynesil oldu. ishaklı köyü derneği başkanı etginlige davet etmiş, dernek sitesinden resime bakın lütfen başkanın makamı bakkalmı kardeşim. işte eynesil de siyaset bitmiş.
  N.Z.GÜDÜK:
[25.11.2012 - 21:29]  
Sayın Şenol Cebeci, Öncelikle Sayın HARUN ÇETİN'den Özür dileyin.Sonrasını düşünürüz.
  NURULLAH TAYLAN KÜÇÜKAL:
[25.11.2012 - 21:13]  
DEĞERLİ ARKADAŞLAR.. ÖNCELİKLE DELİKANLI OLUN VE GERÇEK İSİMLERİNİZİZ YAZIN... AK PARTİ DİYE RUMUZ KULLANAN ARKADAŞIM SEN BİRKERE AKPARTİLİ DEĞİLSİN OLAMASSINDA... MEHMET GÜZELE SORUMLU TUTACAĞINA O KADAR AKPARTİ Lİ DİNDE BUNCA OLAYLAR OLURKEN SEN NEREDEYDİN NİYE SESİNİ ÇIKARMADIN. ÇOŞKUN SOMUNCUOĞLU BAĞIMSIZDAN AKPARTİYE ALINIRKEN EYNESİL DÜŞÜNÜLEREK DAHA İYİ HİZMET ALIRIZ DİYE ALINDI. 2009 YILINDA YEREL SEÇİMLERDE AKPARTİDEN 2 ADAY ÇIKTI VE GENEL MERKEZ ÇOŞKUN SOMUNCUOĞLUNU ADAY GÖSTERDİ . İYİ VEYA KÖTÜ...MEHMET GÜZELİN ADAYLIK DURUMUNDA DA KİM NE YANLIŞ YAPMIŞ SA TARİH YARGILADI.. MEHMET GÜZEL HER ŞEYİN EYNESİL İÇİN EN İYİSİ OLSUN DİYE BURADA EYNESİLE GELEN YATIRLAR HİZMETLER SAYMAKLA BİTMEZ.. TAKMIŞSINIZ BİR YOLA.. DAHA DÜNE KADAR VATANDAŞLARIN TUVALETİ YOLA AKIYORDU KOKUDAN GEÇEMİYORDUK... ELİNDE BELGE OLUPDA SAVCILIĞA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNMAYAN EN ADİ ADAMDIR... UCUZ SİYASETİ BIRAKIN.. EYNESİL DE KİM NEDİR HERKES BİLİYOR... DEDİ KODU SİYASETİNİ BIRAKIP EYNESİL İÇİN NASIL TAŞ ÜZERİNE TAŞ KOYARIZ ONA BAKALIM... HERKESİ TARİH YARGILAR VE KİMSENİN HAKKI KİMSEDE KALMAZ.. HERKESE SAYGILAR DİLİYORUM..
  Orhan somuncuoğlu:
[25.11.2012 - 19:13]  
sayın!Mehmet bayrak,somuncuoğlu ailesi hakkındaki iddianızı ispatlamalısınız.aksi durum müfteri gömleği üzerinizde kalır.
  ak parti:
[25.11.2012 - 17:38]  
yıllarca bu belediye başkanının ak parti için yanlış isim olduğunu söyledik bizi zamanında dinlemeyen ak partili yöneticiler başlarına nasıl bi bela aldıklarını şimdi anladılar burdan mehmet güzele seslenmek isterim sen değilmiydin parti bu seni aday göstermediğinde ak partiyi bırakıp bu adamaın peşinde kölelik yapan o günden bugüne ne değişti acaba sizin yüzünüzden bu adam ak partiye geçti şimdide sesinizi çıkaramayıp şenol cebeciyi öne sürüyosunuz şenol cebeci sonuna kadar haklı ama siz sonuna kadar iki yüzlüsünüz.
  Eynesil Gençlik:
[25.11.2012 - 15:49]  
Şenol Cebeci daha düne kadar Çoşkun Somuncuoğlu ile çalışmalar yaparken ne olduda böyle atarlandı acaba sonunda biz Eynesil halkının isyanlarını duydular mı acaba dediklerine katılmamakta imkansız Eynesilin %80 i biliyor ki bu yollar seçime günler kala yapılacaktır bu haberden sonra Şenol Cebeci ve Çoşkun Somuncuoğlunun bulundukları partiden istifa etmeleri ve bir daha aday çıkmamaları temennimiz. Şuan ki iktidar partisinin verdiği hizmeti gerçekten bu belediye ilçemize göstermedi diğer bütün ilçeler bu hizmetten faydalanırken bizim belediye uyuttu milleti.İyi Günler
  madagaskar:
[25.11.2012 - 12:05]  
paraları beraber yediniz,son zamanlarda payına az düştü ya da,akarın kesildi şimdi ötüyorsun,
  OSMAN:
[25.11.2012 - 11:44]  
EYNESİL İ BU HALE GETİRENLERİN ALLAH BELASINI VERSİN. BU KİM OLURSA OLSUN...
  eynesil de yaşamak:
[25.11.2012 - 10:36]  
EVET ŞENOL BEY YAZMIŞ.HERHALDE ARTIK ARALARI BOZUK.YERKEN HERHALDE ŞENOL BEYE ARTIK BIRŞEYLER KOKLATILMIYOR SANIYORUM.ŞENOL BEY BUNLARI YAZQARKEN BELEDİYE BAŞKANININ 10 YIL ÖNCE TEK BİR ARABASI VAR OLAN YEĞENININ NASIL BU GÜNLERE GELDİĞİNİ BİLİYORDUR.ONLARIDA AÇIKLASIN.YOKSA VEBALDEN O DA KURTULAMAZ.AYRIC AACABA AKP BAŞKANIN ÜZERİNİ ÇIZIYORMU.AMA NE OLURSA OLSUN EYNESİL KAYBEDİYOR.
  KARAA:
[25.11.2012 - 10:31]  
her şeyde bir hayır vardır...artık ilkokul mezunları encümen olamıyor onun için çok fazla söze gerek yok diye düşünüyorum....
  gebeskeli:
[25.11.2012 - 10:30]  
EYNESİL NE ZAMAN BU ADAMDAN KURTULURSA O ZAMAN HİZMET ADINA BİŞEYLER KAZANABİLİR 10 SENEDİR EYNESİLE GİDER GELİRİM HEP AYNI HEP AYNI...
  Nurullah Duvan:
[25.11.2012 - 10:14]  
Mehmet abi kim neyse odur,ben burda seni hatalı göruyorum o cumleyı yazman yanlış,bir kişi ilk önce kendini eleştirip sonra sağına soluna bakmalı,böyle şeyler yazmamalısın.
  Eynesilliyim:
[25.11.2012 - 01:17]  
yolumuz yok yolumuz yok bu ilceye yapılan alt yapı hiç bir çevre ilçeye yapılmadı bahcenizdeki pis kokuyu kaldırmak için kanalizasyonu geçirmek için yollar kazıldı eynesil 1 sene cekti ama şimdi yollar yapılıyor
  eynesilin sesi:
[25.11.2012 - 01:11]  
değerli okuyucular burada irdelenmesi gereken şey sayın encümenin yaptığı yorumun haber niteliği taşıması ve tamamen kendi kanaatimce belediye başkanını zan altında bırakmak için kasıtlı ve bilerek yaptığıdr.yapılan yorumlar yandas olanlar ve muhalefet tarafından olanların birbirlerinin yorumunu ezmeye çalısmasıdr. bilgi sahibi olmayanların fikir sahibi olması bu olsa gerek.başkanın yaptıklarını sorgulamak eleştirmek herkesin tabi hakkıdır.sayın fikret bey size düşen tarafsizlık ilkesi gereği sayın başkanla da röportaj yapıp onun eynesile yaptıkları ve yapacaklarını da haber yapmanız tek taraflı yapılan haberler eşitlik dürüst haber anlayışına uymamaktadır.teşekkür ederim...
  Samed Kara:
[25.11.2012 - 00:19]  
Haber'de %100 haklı konuşan kişi. Uzun uzun yorum yapmaya gerek yok.
  Muammer Kıran:
[24.11.2012 - 23:45]  
Bursa da oturuyorum. Her sene 2-3 defa Eynesile memleketime köyüme gelir sevdiklerimi ve Eynesil i ziyaret ederim. Çorapçılar köyündenim. Benim bildiğim bu köyün iki yolu var. Birisi Kemallı üstünden diğeri Altınlı üzerinden. 2 senedir köyüme bu yollardan gidemiyorum. Arkadan Beşikdüzü Seyidamet üzerinden gidebiliyorum. Bence bir yerel yöneticinin ilk ve asli görevi hemşerilerinin refahı için çalışmaktır. Sayın başkanı sever ve sayarım. Ancak 2 senedir o köylerde yaşayanlara Allah sabırlık versin. Başkana kim danışmanlık yapıyorsa onları da hemen yanından uzaklaştırsın. Sayın başkan danışmanlarını gönder, eğer ben danışman kullanmıyorum dersen danışman kullan ama seni yanıltmayanından olsun. Memlekete selamlar.
  eynesilli ahmet:
[24.11.2012 - 23:40]  
VARAN 1.... SAYIN ŞENOL EĞER BELEDİYE BAŞKANIYLA KAMYONCU BİR ARKADAŞ İÇİN TERS DÜŞMESEYDİNİZ BUNLARI İTİRAF EDECEKMİYDİNİZ ... AKPARTİ İLÇE TEŞKİLATI BU BELEDİYE BAŞKANINI DERHAL PARTİ ÜYELİĞİNDEN ÇIKARMASI LAZIM.. PARTİYE ZARAR VERİYOR..VE BU TEŞKİLATIDA BİTİRECEK.. DE Dİ DERSİNİZ..
  Kadir malik:
[24.11.2012 - 23:33]  
Mehmet Bayrak size yakışıcak kelimeler değil başkanı başkan olarak eleştir ama kişisel sülale gibi eleştirmek hiç kimseyin hakkı yoktur benim fikrim eğer kişisel olarak sorun varsa böyle medya açık bi yerde eleştirmek kimseye yakışmaz. Şenol Cebeci çıkarları ters düştüğüne emin olabilirsiniz 1-2 sene önce peşinde dolaşırken şimdi mi anladı sorunlu olduğu önceden niye açıklamadı peki bunlarıda sorun kendisine cevabını bekleriz burdan
  ali öztürk:
[24.11.2012 - 22:55]  
1-Herkesin soyuna sopuna sülalesine saygıli olmalıyız, 2-Yapamadıkları ile tartışmalı bir Başkanımız olduğu ortada. 3-Eynesil çok zaman kaybetmiştir, 4-Eynesil\'de siyasette siyasilerde kalite yoktur.
  Recep SOMUNCUOĞLU:
[24.11.2012 - 21:59]  
Eynesil insanım da kimse kimsenin yalakalığını yapacak kadar karaktersizliğe kişiliksizliğe sahip olduğunu düşünmüyorum ki kimse kimseden üstün değildir ama üzülerek görüyorum ki ''NANKÖR'' kelimesinin hakkını veren insanlar seçim arefesine yaklaştıkça kendilerini şiddetle göstermeye başlamaktadır ! Bunun devamı da gelecektir. Mehmet Bayrak! Sen Benim aileme dilini uzatacak yargılayacak kişiliğe sahip değilsin! Somuncuoğlu ailesinin Eynesil'e Faydaları 1960'lı senelere dayanmaktadır ki bu da en basitinden Eynesil'imizin ilçe olmasıdır bu gerçekleri rahmetli babanız dahil tüm çıplaklığıyla Eynesil halkı görmekte ve bilmektedir. Yani Mehmet bayrak Somuncuoğlu ailesi 1960 larda Eynesil'e neler kattıysa üstüne koyarak 2012 itibariyle devam etmektedir ki Allah dan tek temennimiz önümüzde ki süreçte bu böyle gider. Seni buradan tüm sevgimle kucaklıyor iyi akşamlar diliyorum.. Recep SOMUNCUOĞLU
  ör-bel:
[24.11.2012 - 21:56]  
sayın şenol cebeci bir siyasetçi olarak utandığını söylüyorsun şu anda zaten bulnduğun partiye yakışmıyorsun.senin yerinde olsam bupartiden ıstifa eder layık olduğun yere gidersingerçi kendipartisine ihanet edenleri başkaları ne yapsın sekiz yıl sana katlanana madalya takmak lazım.
  eynesilli:
[24.11.2012 - 21:38]  
sayın site yöneticisi bu haberin doğruluğu nedir, niçin şenol başkana ters düştü, şenol gibi biris nasıl, meçlise girdi, neden nasıl , neden eleştirilerin hep haberden yana olanları yayınlanıyor, şenol acaba milleti kendine ne kadar güldürdüğünün farkındamı hangi menfeatler çarpıştı ,şimdiye kadar bu insana nasıl tehamül edildi ,zaten hayret ediliyordu , fazla söze hacet yok ,
  reis:
[24.11.2012 - 21:11]  
Eynesildeki ergenekoncular çıkacak böyle böyle gün yüzüne.ama onları, demir parmaklıklar ardında hesap verirken görmeyi isterdim.Eynesilimize kaybettirdikleri yıllara,insanlara insan olduğu için değil kim ne diye baktıkları için ve burada sayamayacağım daha birçok başlık için cezalarını birgün çekmelerini dilerim.Ey eynesilli uyan artık...
  kaztepesi:
[24.11.2012 - 20:24]  
Sayın Şenol CEBECİ kardeşimizin açıklamalarını ilgi ile takip ediyorum.Kendisine göstermiş olduğu cesaretten dolayı teşekkür ediyorum.Bu fotoğrafın çekildiği caddenin 1 sene önceki halini çok iyi bilirim çocukların ahını Sayın Somuncu nasıl ödeyecek göreceğiz;caddeye bir kamyon çakılı nasıl döktürebildiğimizi hiç unutamam.Başkan yandaşları tarfından sevilebilir ama insan olan tarafından sevilemez.Çıkar ve menfaat yüzünden EYNESİL'in hali ortada.Birlik olmak ve beraber birşeyler yapmak için EYNESİL için çalışalım.Şu menfaat dönemleri bitsin ilçemiz için yapabileceğimiz ne varsa hep birlikte yapalım. Sağol ŞENOL Bey bir başlangıç yaptın devamını getirmen dileklerimle. Saygılar
  zafer kumaş:
[24.11.2012 - 20:05]  
siz buna tarafsız habermi diyorsunuzz kendi yalanınızı düzeltin ilk once ve yarası olan gocunur siz konusmya devam edin herkes neyin ne oldugunu biliyor sandıkda konusun gücünüz yetiyorsa
  Mehmet Bayrak:
[24.11.2012 - 20:04]  
Sayın Recep S0MUNCUOĞLU benim kimseye bir şey açıklama gibi zorunluluğum yok.Cümlemi tekrar okursan maddi yönden kasıt kullandığımı anlardın.Hemen efelenmenin anlamı yok.Sizin çevrenizde size yalakalık yapan insanların haddi,hesabı belli değil.Eğer cümlelerinde daha nazik olursan hoş olur kanaatindeyim.Bu arada belirtmektede fayda olcağını düşünüyorum her türlü yorumumuzun arkasındayım.Başkaları gibi adımı Yok Eynesilli,yok rumuz diye saklamıyorum.Bu tarz isimler kullanıp yorum yapanlarda yine sizin yalakalığınızı yapanlardır.
  Adnan k.....:
[24.11.2012 - 20:00]  
mehmet bayrak sana sesleniyorum somuncuoğlu ailesi neydi ne oldu diyorsun bu memleketi ilçe yapan kimdi ? hadi buna cevap ver size burda konusma hakkını sunan kimmiş hadi cevapla ?
  alamut angut:
[24.11.2012 - 19:49]  
GEBECELİ,NİN EN BÜYÜK ÖZELLİĞİ YANLİŞ YAPAN BABASI DA TAHAMMÜL ETMEZ.ŞENOL ,GEREKENİ YAPMIŞTIR.
  Recep S0MUNCUOĞLU:
[24.11.2012 - 19:24]  
Mehmet Bayrak ! Bu Açıklamalar ne olursa olsun ne denirse densin benim bir bilgim olmamakla beraber alakam da yoktur! takıldım nokta senin ''Somuncuoğlu ailesi daha dün neydi bu gün ne oldu'' diye kullandığın cümle ! Soruyorum sana mehmet bayrak neydi dün Somuncuoğlu ailesi bugun ise nelere gelmiş ne kasıt etmektesin burda bana bunu açıklamak zorundasın !
  okan çalık:
[24.11.2012 - 18:43]  
herkese selam.. fikret bey bu yorumum size..herzaman her ortamda tarafsız ve objektif gazetecilikten bahsediyosun o zaman bunun gereğini yap..taraflı tarafsız herkesin yaptığı yorumları yayınla lütfen. o zaman senin tarafsızlığını anlayacağım...
  iyinesıllı:
[24.11.2012 - 18:28]  
Bugune kadar başkanla omuz omuza gezmış insanlar acaba neden bugun başkana mahalıf olmuslar ve agızlarından haber yapılıyor bunu hiç araştırdınızmı .
  eynesilli gençler:
[24.11.2012 - 17:10]  
eynesil için artık birşeyler yapmaya başlayın bırakın bu parti ayaklarını ak partiside chp side mhp side eynesilin insanı sizin bu parti çekişmeleriniz yüzünden gelişemedi bu ilçe şenol kardeşim senide tebrik ederim sonunda doğruları konuştuğun için
  yollar:
[24.11.2012 - 17:01]  
ne oldu da ters düştü bu adam sayın başkanla ? Farklı güçlerden ne destek almış ? Bizler herşeyin farkındayız böyle şenol gibi adamlar daha çok döner fırdöndü gibi !!
  Mustafa kıran:
[24.11.2012 - 16:37]  
Aferim Şeno.Dikkat ediyordum bu sabrınız ne zamana kadar sürecekti.Nihayet patladınız. Bu yol rezilliğine akıl sır erecek gibi değil.
  EYNESİLLİ GENÇ:
[24.11.2012 - 16:28]  
sayın cebeci siz seçim zamanı sayın somuncuoğlu nun sağ tarafında beraber oy talep ediyordunuz ve son zamanlara kadar bu şekilde devam etti. şimdi diyorsunuz ki yalan söylüyor. neden 1 buçuk yıldır bu söyledikleri yalanları halka açıklamadınız şimdi açıklamanız bi sebebi mi var ?İnsanlar düşünüyor ki sayın somuncuoğlu çevresinde kilerle paylaşmadığı ve sadece kendisine çalıştığı için böyle oldu diyor doğru mudur?
  Mehmet Bayrak.:
[24.11.2012 - 16:26]  
Ak Parti belediye encümen üyesi Şenol Cebeci yıllardır aynı zihniyetten giden siyasi partinin sürüsü olayını ortadan kaldırmış ve bu açıklamalarıyla bu tabuyu yıkmıştır.Kendisini açık yüreklilikle kutluyorum.Fakat açıklamalarına Eynesil Belediyesinin yakınlarını işe verme yeri olmadığınıda belirtseydi çok memnun olurdum şahsımca.Artık kimse,kimseye yalakalık yapmayacak.Düzgün ve iradeli, tertemiz bir siyaset,insanların kafasının içinde ki kirli düşüncelerin yerini pırıl,pırıl düşüncelere bırakması temennisindeyim.Somuncuoğlu ailesi daha dün neydi bu gün ne oldu.Kimse bunu yargılamıyor.Yazık yazık bu insanlara.Umarım bundan sonra ki süreç adil işler.Burada sayın Ak Parti İlçe Başkanı İbrahim Topal'a epey görev düştüğü kanaatindeyim.Ortada böyle bir hal varken iştişare toplantılarının yapılması akıl dışı olsa gerek.İşte Kaymakamın olmadığı bir ilçede,yönetimi fazlada eleştirmemek gerekir.Nede olsa insanını hor gören,kılık,kıyafete göre muamele yapan bir insanı hükümet konağının en güzel köşelerine kaymakam diye oturtursanız hali bu olur EYNESİL'in.

Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer Eynesil Haberleri

Başlık Tarih
 
Cumhurbaşkanı Eynesil’e gelecek mi?21 Eylül 2019
Eynesil Belediyesinde toplu imza21 Eylül 2019
Eynesil’de her şey çocuklar için19 Eylül 2019
Eynesil’de bir araç kül oldu19 Eylül 2019
Eynesil Belediyesporlu Emrah’ın yeni takımı belli oldu19 Eylül 2019
Eynesil TMO’yu istiyor10 Eylül 2019
Eynesil yeni sezona hazır10 Eylül 2019
Eynesil'li Ninelerin susuzluk isyanı (VİDEO HABER)03 Eylül 2019
CHP Eynesil İlçe Başkanı Cebeci'den sert eleştiriler geldi!03 Eylül 2019
Eynesil ve Görele arasında dostluk maçı03 Eylül 2019
Büyük zafer Eynesil’de kutlandı03 Eylül 2019
Vakit Eynesilli Ebrar’a destek olma vakti!02 Eylül 2019
Eynesil’de ŞOK zam!30 Ağustos 2019
Eynesilli Hacılar kutsal topraklardan döndü30 Ağustos 2019
Eynesil Hastanesi için önemli açıklama!28 Ağustos 2019
Karadeniz Bölgesinin En başarılı Derneği Eynesil'dedir!28 Ağustos 2019
TMO Eynesil’de fındık alacak mı? 28 Ağustos 2019
Amaç, Eynesil’de spora teşvik28 Ağustos 2019
Eynesilli çocuklar hediyeleri kaptılar 17 Ağustos 2019
Eynesil’de çalışmalara start verdi!17 Ağustos 2019
Eynesil’de faaliyetler devam ediyor17 Ağustos 2019
Eynesil’de Bayram Yoğunluğu..13 Ağustos 2019
Eynesilli Minik Ebrar Türkiye için yarışacak07 Ağustos 2019
Eynesilli Kadın dünyayı sırtında taşıyor07 Ağustos 2019
Eynesil’den ilk 15 binde 3 öğrenci07 Ağustos 2019
Eynesil İmam Hatip’de gelenek devam ediyor07 Ağustos 2019
Eynesil Hastanesinin akıbeti belli oldu!07 Ağustos 2019
Şehit Şahin Abanoz Ortaokulundan da büyük bir başarı!31 Temmuz 2019
Her yıl başarısının arttırarak devam ediyor31 Temmuz 2019
Eynesil’de futbola büyük ilgi31 Temmuz 2019
Eynesil’de bir apartmanı pireler bastı!30 Temmuz 2019
Eynesil’de tüm yatırımlar çocuklara!30 Temmuz 2019
Başkan Eren, 3 ayını değerlendirdi30 Temmuz 2019
Eynesil’de kurban pazarı kuruldu30 Temmuz 2019
Eynesil Birlik oldu19 Temmuz 2019
Eynesil’li vatandaştan adalet çağrısı17 Temmuz 2019
Eynesil için büyük proje start alıyor17 Temmuz 2019
Eynesilli Çocuk 11 Yaşında 2. kitabını yazdı17 Temmuz 2019
Kütüphaneciler Eynesil’de buluştu15 Temmuz 2019
Eynesil’den Trabzonspor seçmelerine 3 sporcu15 Temmuz 2019
Eynesilli Vatandaşlar uyarıldı14 Temmuz 2019
Eynesil’li hacı adayları yola çıktı14 Temmuz 2019
Eynesilli öğrencilerden anlamlı ziyaret14 Temmuz 2019
İshaklı köylülerine tebligatı yapıldı08 Temmuz 2019
Eynesil’deki üzücü olayın ayrıntıları ortaya çıktı08 Temmuz 2019
Eynesil'liler ona sahip çıktı03 Temmuz 2019
Artık Eynesil Kalesi daha temiz!03 Temmuz 2019
Eynesil’de vicdanının sesini dinledi03 Temmuz 2019
Eynesil’de bir başarı öyküsü daha!02 Temmuz 2019
Eynesil'li Çocuklar için bir ilk!02 Temmuz 2019
Eynesilli Kadının büyük azmi!27 Haziran 2019
Bu yıl Eynesil'de dudak uçuklatan rakamda öğrenci mezun oldu27 Haziran 2019
Eynesilli vatandaş bahçede ölü bulundu26 Haziran 2019
Eynesil Kamil Nalbant Meslek Yüksek okulu için sevindirici karar!26 Haziran 2019
Musaoğlu, Eynesil'in yaş çay sorunu ile ilgili konuştu..26 Haziran 2019
Eynesil’de trafik kazası: 1 ölü, 2 yaralı23 Haziran 2019
Bodur, can güvenliği talebinde bulundu23 Haziran 2019
Eynesilli Vatandaş Evinde ölü bulundu23 Haziran 2019
Eynesil’de çöpte bulduğu Bayrağa sahip çıktı18 Haziran 2019
Her şey Eynesil için18 Haziran 2019
Eynesil HEM Yılsonu finalini yaptı18 Haziran 2019
Boduroğlu Sülalesinden Başkan Karadeniz'e süpriz ziyaret14 Haziran 2019
Trabzonspor’dan Eynesil’e destek14 Haziran 2019
Dizgine’den seslendi10 Haziran 2019
Eynesil’de Dizgine Şenliği yapıldı10 Haziran 2019
İmamoğlu’ndan Eynesil’e söz!10 Haziran 2019
Şehit Uzman Çavuş Hakan Ergin için Mevlit10 Haziran 2019
Eynesil’de ilk büyük projeye start verildi!05 Haziran 2019
Eynesil Derebaşı Mahallesi el ele!05 Haziran 2019
Ören Belediyesinden bir ilk!05 Haziran 2019
Başkan Ahmet Karadeniz, personelle buluştu05 Haziran 2019
Eynesil’de bir gelenek daha yıkıldı!04 Haziran 2019
Eynesil Belediyesi tüm tedbirleri aldı!03 Haziran 2019
Eynesil Merkez Kavşağına çeki-düzen03 Haziran 2019
Eynesil’de her öğrenci yüzmeyi öğrenecek03 Haziran 2019
Eynesil Kemaliye Köyünde gelenek sürüyor..03 Haziran 2019
Eynesil’de öğrenci taraması yapıldı03 Haziran 2019
Gurbetteki Dereköy’lüler iftar'da buluştu03 Haziran 2019
Eynesil’de Çay üretici ayağa kalktı28 Mayıs 2019
Eynesil’de bunlardan hızlı okuyan yok!28 Mayıs 2019
Köseli Mahallesi Derneğine Yeni Başkan28 Mayıs 2019
Dizgine Şenliklerinde tarih belli oldu22 Mayıs 2019
Eynesilli Şoförler sorunlarını konuştu22 Mayıs 2019
Eynesilli Genç Sporcular iftarda buluştu22 Mayıs 2019
Eynesil’de Gençlik bayramı kutlandı22 Mayıs 2019
Eynesilli vatandaşları uyarmak için stant açtılar..21 Mayıs 2019
Kızılay’dan Eynesil iftar programı21 Mayıs 2019
Eynesil Adaköy Köyün’de gelenek sürüyor21 Mayıs 2019
Başkan Karadeniz, çalışmaları değerlendirdi...16 Mayıs 2019
Eynesil'de tüm çalışmalar çocuklar için!16 Mayıs 2019
Orhan Musaoğlu'ndan sezon öncesi önemli açıklamalar! 16 Mayıs 2019
Başkan Karadeniz Belediyedeki her şeyi objektif olarak açıkladı!08 Mayıs 2019
Eynesil tarihinde bir ilk!08 Mayıs 2019
Eynesil’de 4–6 yaş okul öncesi öğrencilerinden muhteşem yıl sonu finali08 Mayıs 2019
Eynesil’de Gençlik koşuları yapıldı08 Mayıs 2019
Eynesilli Emre Çolak Türkiye Finallerinde 08 Mayıs 2019
Eynesilli Öğrenciler sağlık için pedal çevirdi07 Mayıs 2019
“Bereket Lokantası” Eynesil için değişiyor 07 Mayıs 2019
Eynesil’de eller hayır duası için kalktı07 Mayıs 2019
Eynesil’deki çöp dağı temizlendi!07 Mayıs 2019
Merhum Cahit Güdük için Mevlit programı29 Nisan 2019
Eynesil'de Dedeler, Nineler ve Torunlardan farklı bir etkinlik!!29 Nisan 2019
Eynesil finalde kaybetti29 Nisan 2019
Eynesil’de 23 Nisan Coşkuyla kutlandı 25 Nisan 2019
Eynesil’de projeler start aldı25 Nisan 2019
Ören Beldesinde hizmet atağı25 Nisan 2019
Eynesilli Hacı adaylarına seminer 24 Nisan 2019
Başkan Karadeniz’e sevgi yumağı22 Nisan 2019
Eynesil'de 'Yeni Partinin' Teşkilatı kuruldu22 Nisan 2019
Başkan Karadeniz, ilk açılışını yaptı22 Nisan 2019
Başkan Cumhurbaşkanı’na Eynesil’i anlattı!22 Nisan 2019
Eynesil’e uzman atandı22 Nisan 2019
Eynesil 100. yıla hazır22 Nisan 2019
Şampiyon Eynesil Belediyespor22 Nisan 2019
Eynesil’de Berat Kandili idrak edildi19 Nisan 2019
Eynesil'de 23 Nisan coşkuyla kutlanacak18 Nisan 2019
Eynesil’de havadan dronla trafik denetimi17 Nisan 2019
Yeni Başkanlara hayırlı olsun ziyareti17 Nisan 2019
Eynesil’de ilginç karşılaşma 17 Nisan 2019
Eynesil'li Edep okulu öğrencilerinden asker selamı15 Nisan 2019
Kaymakam'dan Başkan Karadeniz’e hayırlı olsun ziyareti 15 Nisan 2019
Eynesil Belediyesi çiçek bahçesine döndü15 Nisan 2019
Eynesil baştan aşağı yıkandı15 Nisan 2019
Eynesil Belediyespor son haftaya kilitlendi15 Nisan 2019
Eynesil'de Polis Haftası Coşkusu15 Nisan 2019
Başkan Karadeniz Eynesil için ilk açıklamasını yaptı11 Nisan 2019
Başkan Karadeniz Eynesil için kollarını sıvadı11 Nisan 2019
Eynesil Kapalı Spor salonuna çeki düzen11 Nisan 2019
Ören Belediyesinde devir teslim yapıldı08 Nisan 2019
Fatih Cansız da Mazbatasını aldı08 Nisan 2019
Eynesil Tarihinde ilk!08 Nisan 2019
Atletizminde tüm madalyalar Eynesil’e08 Nisan 2019
Başkan Ahmet Karadeniz’den top show08 Nisan 2019
Eynesil Belediyespor ŞAMPİ…08 Nisan 2019
Eynesil Belediyespor BAL ligi yolunu araladı04 Nisan 2019
Eynesil Halkı Başkan Karadeniz’i bağrına bastı03 Nisan 2019
Başkan Karadeniz Mazbatasını aldı03 Nisan 2019
31 Mart Yerel seçimlerinde Eynesil Kararını verdi01 Nisan 2019
Eynesilli öğrenciler sabah namazında buluşmaya devam ediyor01 Nisan 2019
Ören Beldesi Mustafa Eren dedi01 Nisan 2019
Eynesil Başkan Adayı Karadeniz'den Somuncuoğlu'na büyük tepki !27 Mart 2019
AK Parti Vekillerinden Çavuşluya çıkarma25 Mart 2019
Eynesil Kaymakamından anlamlı buluşma..25 Mart 2019
Cemil Çalık “ Çok çalışacağız”25 Mart 2019
Eynesil Belediye Başkan Adayı Karadeniz "Bir adım değil, iki adım öndeyiz"25 Mart 2019
Eynesilli Yatırımcılar için Toplantı düzenledi, proje için çağrıda bulunuldu!25 Mart 2019
Eynesil’de menfur saldırı kınandı25 Mart 2019
Eynesil Belediyespor Play off ilk maçına çıktı25 Mart 2019
Gümüşçay Mahallesi benim hayalim21 Mart 2019
Eynesil Belediye Başkan Adayı Karadeniz projelerini açıkladı21 Mart 2019
İshaklı Köyünü Geleceğe taşımak için adayım!19 Mart 2019
Eynesil’de Tebliğ Sorumluluğumuz ve Temel Ölçülerimiz Konuşuldu19 Mart 2019
Eynesil Yeni Zeylanda katliamı protesto edilecek!19 Mart 2019
Belediye Başkan Adayı Emre Kemal "Terimizin Son damlasına kadar devam"18 Mart 2019
Eynesil’de futbola yatırım18 Mart 2019
Eynesilli Gençler emeklerinin karşılığını aldı18 Mart 2019
Eynesil Belediyespor hükmen18 Mart 2019
Büyük Zafer Eynesil’de kutlandı18 Mart 2019
Eynesil’de İstiklal Marşının kabulü programı gerçekleşti14 Mart 2019
Genel Başkan Eynesil’e geliyor13 Mart 2019
Ahmet Karadeniz Eynesil İçin Neredeyse Gün 24 Saat Çalışıyor14 Mart 2019
Eynesilli Miniklerden Toplumsal kampanya13 Mart 2019
Mevlüt Kaya Hocadan bir kitap daha!11 Mart 2019
Eynesil Belediyespor zorlanmadı11 Mart 2019
Eynesil için başaracağız14 Mart 2019
Eynesil’de Dershane öğrencisine taciz ve darp07 Mart 2019
MHP Eynesil Belediye Başkanı Emre Kemal'den çok çarpıcı açıklamalar!! (VİDEO HABER)07 Mart 2019
Eynesil’de bu mevsimde şeftali meyve verdi (VİDEO)06 Mart 2019
Ahmet Karadeniz’den sert sözler “Çamur atmayı bırakın”06 Mart 2019
Mican Eynesil'de hızlı başladı06 Mart 2019
Ziya Gül hocadan ilk kitap04 Mart 2019
Eynesil’de spora tam destek04 Mart 2019
Eynesil Belediyespor 90+3 …04 Mart 2019
Güngör Bodur’a yeni görev28 Şubat 2019
Eynesil'imize farklı bir vizyon katacağız28 Şubat 2019
Aracıyla yolda kalan Eynesilli vatandaş isyan etti25 Şubat 2019
Eynesil Belediyespor avantajı kaybetti25 Şubat 2019
Ören Belediyespor’dan müthiş geri dönüş25 Şubat 2019
Eynesil Müftülüğünce ilk nikâh kıyıldı18 Şubat 2019
Musaoğlu güven tazeledi14 Şubat 2019
Eynesilli Belediye Başkan Adayı Giresunlu hemşerilerinden destek istedi14 Şubat 2019
Giresunlular Eynesil Birlik Gecesinde buluştu12 Şubat 2019
Mehmet Güzel istifasını sundu08 Şubat 2019
Uygulama Eynesil`de de yapıldı08 Şubat 2019
Eynesil Balcılı Köyünde süpriz inceleme08 Şubat 2019
Eynesilli Siyasetçi Gurbette Yerel Seçimlerde sürpriz peşinde05 Şubat 2019
Ekrem İmamoğlu’ndan Ahmet Karadeniz’e selam05 Şubat 2019
Eynesil İshaklı Köyü muhteşem geceye hazır04 Şubat 2019
Başkan Adayı Ahmet Karadeniz'den esnafa söz!04 Şubat 2019
Eynesil Kaymakam Mustafa Temiz Basınla buluştu04 Şubat 2019
Eynesil Belediyespor avantajı kaybetti03 Şubat 2019
Ören Belediyespordan 5 gollü galibiyet03 Şubat 2019
Görele ve Eynesil’de İttifak Adayları belli oldu03 Şubat 2019
Muhtar Adayından İddialı Sözler "Mahallemin geleceği için adayım!30 Ocak 2019
Eynesil'de bu toplantıya herkes davetli!28 Ocak 2019
EYİMDER Kahvaltıda buluştu28 Ocak 2019
Ören Belediyespor nefes aldı28 Ocak 2019
Eynesil HEM öğrencilerle28 Ocak 2019
Eynesil'den Türkiye Şampiyonu çıktı28 Ocak 2019
Ahmet Karadeniz’den Önemli açıklamalar geldi! 24 Ocak 2019
Eynesil Kaymakamı Mustafa Temiz'den Teşekkür geldi..24 Ocak 2019
Eynesil’de Öğrenciler süpriz eğitim..24 Ocak 2019
Eynesil’de Türkü dinletisi mest etti 24 Ocak 2019
Eynesil Belediyespor rakip tanımıyor22 Ocak 2019
Örenspor haftalar sonra 3 puanla tanıştı22 Ocak 2019
Eynesil’de Karne heyecanı22 Ocak 2019
Başkan Öztürk "Biz sizlerle olmaktan mutluyuz"14 Ocak 2019
Eynesil Anadolu Liseli kızlardan harika başlangıç!!14 Ocak 2019
Başkan Somuncuoğlu’da Basınla buluştu14 Ocak 2019
Kendi sorunları için Eynesil’de toplandılar14 Ocak 2019
Eynesil Belediyespor Adım adım BAL ligine14 Ocak 2019
Çavuşlu Belediye Başkanı Eynesil'deki kazada ölümden döndü (VİDEO)12 Ocak 2019
Eynesil'de facia gibi kazadan sağlam çıktılar (VİDEO)haber10 Ocak 2019
Eynesil'de kış gününde çocukların ayakları ısıtıldı09 Ocak 2019
Eynesil’den Murat Hocaya teşekkür plaketi09 Ocak 2019
Eynesil'de Avrupa Birliği Hibe Programı hayata geçti!09 Ocak 2019
Eynesil AK Partide Yeni görev Mehmet Güzel’in08 Ocak 2019
Eynesil’de Ata sporuna büyük rağbet08 Ocak 2019
Eynesil’i yasa boğdu08 Ocak 2019
Eynesil’de ‘Düş Kafilesi’ne’ yoğun ilgi03 Ocak 2019
Kitaplarını Eynesil’e bağışladı03 Ocak 2019
Eynesilli öğrenciler ‘Yerli Malı Haftasını’ unutmadı03 Ocak 2019
Eynesil İshaklı Köyü Kozlu’da toplandı!03 Ocak 2019
Eynesilli öğrenciler engelleri aşıyorlar!03 Ocak 2019
Eynesil’de eski öğrencileriyle buluştu01 Ocak 2019
Eynesil Ak Parti adayları tek vücut!01 Ocak 2019
Eynesil’e Hayırlı olsun!01 Ocak 2019
Eynesil İmam Hatip Ortaokulundan bir başarı daha!24 Aralık 2018
Ören Belediyespor’a bir tokatta Şebinkarahisarspor’dan24 Aralık 2018
Eynesil’de “Hamsi Festivali”24 Aralık 2018
Ören Beldesinin İlk Belediye Başkan Adayı Belli oldu!21 Aralık 2018
Eynesil İYİ Partiden İl Genel Meclis Üyesi oldu21 Aralık 2018
EYİMDER’le Milli Eğitim Arasında İş Birliği Protokolü 21 Aralık 2018
Eynesil’de yangın ucuz atlatıldı21 Aralık 2018
Eynesil’de öğrencilere kanser anlatıldı20 Aralık 2018
İl Milli Eğitim Müdürü Eynesil’de 20 Aralık 2018
Eynesil İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğünden Çocuklara jest 20 Aralık 2018
Eynesil Belediyespor Ligi lider bitirdi20 Aralık 2018
Eynesil Belediyespor liderliği sevdi10 Aralık 2018
Örenspor’da kan kaybı devam ediyor!10 Aralık 2018
Eynesilli Vatandaş Dolandırıcıları 1 TL ile Yakalattı06 Aralık 2018
Ahmet Latif Karadeniz Seçim Çalışmalarına hızlı başladı!04 Aralık 2018
Eynesilli gençlere büyük hizmet04 Aralık 2018
Aynı sırayı paylaşanlar, aynı safta buluştu04 Aralık 2018
AK Parti İlçe Başkanı Gürsel Yılmaz'da İstifa etti!03 Aralık 2018
Eynesil'de Öğretmenler unutulmadı!03 Aralık 2018
Eynesil Belediyespor liderliğe oturdu03 Aralık 2018
Ören Belediyespor' Lidere boyun eğdi!03 Aralık 2018
Eynesil Kaymakamına hayırlı olsun ziyareti27 Kasım 2018
Eynesil İmam Hatip Lisesinden anlamlı program27 Kasım 2018

Çetinoğlu kasap
Nasip OTOMOTİV..
Online Ziyaretçiler

Işıl oto
Facebook Eynesil Ajans
Foto Galeri
Video Galeri
En Çok Yorumlanan
Sayfalar
..
Takvim
Anasayfa | Foto Galeri | Video Galeri | Ziyaretçi Defteri
CH