Ana Sayfa > Eynesil

Belediye Başkanı Somuncuoğlu Eynesil’e yalan söylüyor
Flaş Haber
24 Kasım 2012
Bu haber 31569 kez okundu
Eynesil Belediyesi Ak Parti Encümenlerinden Şenol Cebeci” Son 10 yılda Eynesil’e gelecek olan bütün yatırımları Başkan Somuncoğlu’nun engellediğini söyledi.
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%


 
Somuncuoğlu Eynesil’e yalan söylüyorEynesil Belediyesi Ak Parti Encümenlerinden Şenol Cebeci” Son 10 yılda Eynesil’e gelecek olan bütün yatırımları Başkan Somuncoğlu’nun engellediğini söyledi.
 
Eynesil Belediyesinde ilk dönem bağımsı, ikinci dönem Ak Parti belediye encümen üyesi görevini yürüten Şenol Cebeci “Eynesil’de hizmet adı altında asılan afişleri Belediye Başkan Coşkun Somuncuoğlu kendisi yazdırıp, gece yarısı itfaiye ekiplerine astırıp vatandaşı kandırıyor” dedi.
 
“Yol çalışmaları 1.5 sene önce bitmesi gerekirken, özellikle yapılmıyor”
 
AK Parti Eynesil Belediye Encümen üyesi Şenol Cebeci, Eynesil Belediye Başkanı Coşkun Somuncuğolu için Şehit Şahin Abanoz okul caddesinde asılan teşekkür afişini kendisi yazdırdığını ve geçe yarısı belediye işçiler tarafından kendisinin astırıldığını söyledi. Cebeci” Bu görmüş olduğunuz yolu Eynesil Belediye Meclisi üyesi 9 arkadaşın onayıyla beraber 1 milyon yüz bin TL gibi bir kaynak çıkartıp bu noktaya getirildi. Ne yazı ki Coşkun Somuncoğlu meclisin almış olduğu kararların tamamını kendisine mahal etmeye alışıyor. Bu çalışmalar hiç kimsenin babasının cebinden çıkan parayla yapılmadı. Şu anda 5 tane mahallemiz işler acısı. Nedeniyse; geçen sene ramazan ayında bitmesi gereken çalışmalar hala bitmemiş ve özellikle bitirilmemiştir. 1,5 yıl önce bu yolların parası çıktığı halde 5 mahallenin üçte biri yapılmış, üçte ikisi halen yapılmayı beklemektedir. Bu zamana kadar yapılmama nedeni de sadece art niyet ve art düşünceden kaynaklanmaktadır. Son 10 yılda Eynesil’e gelecek olan bütün yatırımları Başkan Somuncoğlu engelledi. Amacı ilçenin küçük kalmasından yana ve küçük olsun benim olsun fikrini savunmaktadır. Özellikle bütün arabacı arkadaşlardan kendi adıma ve belediye encümenleri adına Eynesil halkından dilerim. Biz buraya halkın oylarıyla beraber geldik. Biz buraya seçilmişsek çalışmak için seçildik. Amacımız iktidar ve muhalefetle hiçbir ayrım olmadan Eynesil’e bir şeyler yapmaktı. Bazı yollar yapılıyor bazı yollar yapılmıyor. Şu anda mahalle yollarımız işler acısı. Bunu ilçe halkının tamamı biliyor. Mahalle yollarında bir insanın yürüme olasılığı yok. Seçim yatırımı adı altında ana yollar dururken ara yollar yapılıyor. Meclisten çıkardığımız Bir milyon 100 bin TL bu şekilde çarçur ediliyor” dedi.
 
“Altınlı mahallesinden az oy aldım yolunu yapmam”
 
Mahalle yolları için kullanılmak istenilen kredinin alımı anında İller bankasından gelen mühendislerle bizzat kendisinin gezdiğini ve hangi mahalleye ne kadar hizmet gideceğini iyi bildiğini, söyleyen Cebeci” 3 km. Derebaşı, 3 km Atınlı, 5 km Boztepe, 5 km Köseli ve 5 km Gümüşçay mahallelerinin ana yollarının yapılıp tamamlanması için  parasını çıkarttığımız halde 1. 5 yıldan beri yollarımız yapılmamaktadır. Altınlı Cami yanının yukarısını başkan kasıtlı olarak yapmıyor. Nedenini sorduğumda sizin sülaleden az oy aldım diyor. Apaçık yapmayacağım diyor. Böyle bir siyaset anlayış olamaz ve böyle bir siyaset anlayışı dünyanın hiçbir yerinde yoktur. Belediye Başkanı, Belediye Meclis Üyeleri ve il genel meclis üyeleri ilçe teşkilatının emrindedir. Bende sıkıntılarımızın çözümü için partimin İlçe teşkilatına müracaat ettim. Partim genel yönetimlerden sorumlu bir arkadaşı bu işi için görevlendirdi ve araştırılması yapılacak” dedi.
 
“Siyasetçi olarak utanıyorum”
 
Yollardan araç değil neredeyse hayvan geçmeyecek bir durumda olduğunu ve bir siyasetçi olarak bu olumsuzluktan utandığını söyleyen Cebeci” Biz şu anda hiçbir hizmet yapamıyoruz. Ben bunu gereken yerlere, taşınması gerekiyorsa yargıya kadar taşıyacağım. Eynesil Belediyesi kimsenin arka bahçesi değildir” dedi.


Fikret BODUR www.eynesilajans.com


 

Yorumlar (82)
  gurbetçii:
[28.10.2013 - 10:26]  
arkadaşlar işin özü şudur;Şenol CEBECİ kendisi ile aynı kafaya sahip Coşkun SOMUNCUOĞLU ile beraber yola çıkmadılarmı,çıktılar.Şenolun kim olduğu belli şenol gibi bir adamla her ne sebeple olursa olsun bir araya gelen ,beraber yola giden,hatta oturup çay içen adamdan ne olur.On yıldır eynesili kimler yönetmiş dışardan bakınca üzülmemek elde değil.vah benim memleketime vahhhhhhhhhhhh
  alamut angut:
[26.10.2013 - 23:52]  
ha bu mevzu bitsin artık yediniz ADAMI..adamın sesi çıkmii.akp yedi gibi adamı
  hüseyin kırlak:
[16.04.2013 - 21:24]  
ben eynesildençıkalı 20 yıloldu her sene gider gelirimyapılan hiçbişeyok madem belediyebaşkanınız o kadariyi 20yıldır yollar nedenyapılmadı yollar asvalt yapılcaktı beton döküldü belediyebaşkanınız okadar iyi çalıştı neden boztepe mere vede mezarlıktan itibaren beton dökülmedi buralar eynesilebağlıdeğilmi goserli mah. neden beton dökülmedi buralar ana yol eynesilbelediyesinde adam ayrım gayrımı yapılıyo mere top sahasını neden kapadı 40 yıllık top sahasına çöp döktü uzunlafın kısası hizmet sıfır üstünden sıfır daha yazacakçok şey varda yazmaya gerek yok .....saygılar.
  misafir :
[05.02.2013 - 19:00]  
tek yol devrim dediğin günleri unutma
  ISMAIL KUCUKAL:
[30.01.2013 - 21:22]  
SAYIN EYNESILLI AHMET EFENDI KIMDEN KORKUYORSUNDA RUMUZ KULLANIYORSUN BEN COSKUN SOMUNCU OGULUNU IKI DONEMDIR DESTEKLIYORUM COSKUN SOMUNCU OGULU BENIM OGULUMU ISE ALALI 5 AY OLDU BEN NEYSEM OYUM SEN BENI COSKUN ICIN NERDE GORDUGUN BAGIRIMI EGER ISPAT ETMESSEN ADAM DEGILSIN CUNKI BEN COSKUNUN COCUKLUK ARKADASIM VE KOMSUM YARIN ISTEN ATSIN YINE COSKUN BEYI DESTEKLICEM BEN SOZUMUN ARKASINDAYIM SIZ BELEDIYEYI ALIRSANIZDA BENIM OGULUMU ISTEN ATMASSANIZ ADAM DEGILSINIZ BEN CIKAR ICIN OY VERMEDIM VERMEMDE BUNU IYI BIL VE HANGI PARTIYE OY VERELEIM ONUDA SOYLEDE BILELIM AHMET BEY
  Mehmet Cebeci:
[19.01.2013 - 03:59]  
şenol efendı coşkun başkanın kuyrugu oldugun zamanları ne çabuk unuttun bırakın bu işleri ne oldu mamanız mı kesildi
  eynesilli ahmet:
[17.01.2013 - 12:08]  
SAYIN İSMAİL KÜÇÜKAL OĞLUNU BELEDİYE ALMADAN ÖNCE ATEŞ PÜSKÜYORDUN ŞİMDİ NE OLDU OĞLUN BELEDİYEDEN ÇIKSA AYNI DUYGULARI BESLEYECEKMİSİN. HER ŞEY MENFAAT OLMUŞ ŞAHSA HİZMET OLMUŞ.
  Şen Taksi:
[16.01.2013 - 21:20]  
sevgili arkadaşlar meselemiz o onu demiş bu bunu demiş değil neler gelişmiş değimiş büyümüş neler yapılmış.bizim başkanla kişliğyle sorunumuz yok.iyi insandır ama belediye icraat yeridir denersin olmazsa başkasını iyi bulana kadar.eskiler bişey yapmadı şimdide diğer ilçelere göre cook gerileeik dağın içindeki şalpazrnda hastane var bizde yok camide su kuyrukları.eskiden parkımız vardı millet yeni parklarnı eskitti bizde proje yok yolllar çok ağırdan alnyor düğün salonumuz yok bankamız yok hızla nüfus düşüyor çarşamba perşembe farkı kalmamış herkes birbiyle küs bölge trafik gibi tekliflere yüz cevriliyor saymakla bitmez.demirel siyaseti.gelen kim yapcak dersek iyisini bulana kadar.yoksa 2.şans verilmiş 3 hata olur.ama kişliği iyidir herzaman gönlümüzde ama icraat yeri beledyede değil.
  ISMAIL KUCUKAL:
[08.01.2013 - 15:33]  
COSKUN SOMUNCUOGULU KADAR BASINIZA TAS DUSSUN EGER COSKUN SOMUNCU OGULU OLMASAIDI EYNESILIN BUTUN MAHLELERI HALA KENDI BOKUNU KOKLAR OLUCAKLARDI NAMKORLER NE YAPYI DIYORSUN NUZ NE YAPMASI GEREKTI ONUDA SOYLEYIN KANALIZASYONMU STATMI DERELERE ISLAH CALISMASIMI UNIVERSITEMI YURTMU PARKELERLE MAHLELERIN ARASININ YAPILMASIMI MAHLE YOLARININ BETON OLMASIMI NE YAPMASI GEREKTI HEPSIDE YAPILDI BUNDAN ONCEDE BELEDIYE VARDI NE YAPTILAR SIZLERDE ANLATINDA BIZLERDE BILMEDIKLERIMIZI OGRENELIM 50 SENEYE YAKIN GORELEYE TOP OYNAMAYA GITTIK SIMDI 50 SENE SONRA GORELE EYNESILE TOP OYNAMAYA GELIYOR BU GUNLERIDE GORCEKMIYDIK SANA BINLERCEKERE TESSEKURLER COSKUN BASKAN YANLIZ KALSANDA BEN YANINDAYIM BASRADAN SELAMLAR
  cibirali:
[25.12.2012 - 23:53]  
heey eynesilliler baskana tas atmaktan vazgecin o degilmi eynesil adini ilk benimbildim ulusal kanala(ntv) tasiyan baskan. butun cenezeleri hic kacirmadan herkesin yananda olan adam.evet yollari biraz yavasta olsa (4 yilgibi altinli mah.1 km) yapmaya calisan baskan deniz sahiline cocuk kaydiragi koymayi basarmadami bir futbolsahasi yapmadimi bunlari niye gormezden geliyorsunuz bravobenim baskanim kulanma suren akp tarafindan gecsede ben yanindayim.sana gelince senol bey galiba seninde yalakalik miyadindoldu senide el altindan alehte haber ve alehte probaganda ile akp kullaniyor ve burusturup atacaklar ben mahallin olarak yine arkandayim cesaretin icin alkis hoscakalin eynesili dostlarim secimde yine en buyuk akp selam
  GURBETÇİ EYNESİLLİLER:
[13.12.2012 - 21:52]  
ÇÖĞCÜDEN ZABITA , ÇÖPCÜDEN KEPÇECİ , ÇÖPCÜDEN ÇAYCIYI BİZ EYNESİL BELEDİYESİNDE GÖRDÜK.
  GURBETÇİ EYNESİLLİLER:
[05.12.2012 - 11:13]  
kebir beton döksün bakalım ara yoları..... bu millete eziyetin cevabını sandıkda vermeyen insan olamaz ... BU KAFAYA NE DESEN BOŞ KENDİ DEDİĞİNİ YAPACAK... yazıklar olsun ki bu insana AKPARTİnin adayı diye bende oy verdim..
  ali cebeci:
[04.12.2012 - 17:31]  
şenol cebeciyi eleştirenler gitsin altınlı,derebaşı mahallerinin yoluna baksın.bu yollar dururken coşkun başkan boztepenin ara yollarını yapıyor.ben gözümle bu kadarını gördüm söylüyorum.bu ayırımcılık ve kasıt deyilmi.
  eynesil dostu:
[30.11.2012 - 21:23]  
eynesilde cöp kokusu varken biz başka bir koku istemiyoruz sizler degil eynesil kayıp ediyor yönetemediniz yuzunuze gözunuze bulaştırdınız yazık size
  Eynesil Gençlik:
[30.11.2012 - 21:01]  
akparti rumuzdaki şahsiyet 10 Yıldır sen bu partide ne yaptın gezdin mitinglere gittin konferanslara katıldın işte o suçladığın insanlar 10 senedir gece gündüz çalıştılar.Bu konuda da partide tek isim vermen iyi bir düşünce değil o zaman partideki 3-5 ismi verde bilelim amacını.Bu arada senin yalakalıkla suçladığın ve tartıştığın iki kişi Eynesil Akparti ye 10 yıl boyunca hizmet etmiş kişilerdir.Bu konuda birdaha düşün çünkü söylediğin sözün gerçekliliğinde hatan var. * Doğruluğunu tam bilmediğin bir sözü söyleme(SADİ)
  zeki topal:
[29.11.2012 - 13:02]  
SELAM BELEDİYE BAŞKANI ÇOŞKUN SOMUNCUOGLUNU ELEŞTİRİRKEN BIRAZDA KENDİMİZE BAKALIM BASKAN SÜREKLİ EYNESİLDE KİM GIDIPTE BU YANLIŞ DEMIYOR DOGRU BİZ İİİ DIYORUZ YANLIŞLIKTA HEMEN ELEŞTİRİ İSTANBULDAKİ HEMŞERİLERIM BAŞKAN ÇUMARTESİ İSTANBULDA SORUN CEVAPI KENDİNDEN ÖGRENİN HERŞEY SAYGI CERCEVESINDE OLURSA EYNESİL İÇİN O KADAR İİİ OLUR SAYGILARIMLA
  kemaloğlu çay san. ve tic. ltd. şti:
[27.11.2012 - 14:44]  
26.11.2012 tarihinde saat 00;56 da Kemaloğlu adına yazılan yorumun Kemaloğlu Çay. San. ve Tic. Ltd. Şti. ile hiçbir ilgisi yoktur.Bu yorumu yazan şahsın Kemaloğlu adını değil kendi şahsi ismini kullansın.BEKİR SITKI KEMAL
  Son Söz:
[27.11.2012 - 13:05]  
Evet sizlere bir önerim var şenol gitsin onun yerine halkın tanınmış ve aklı selim insanı, büyük ts aşığı bordo erol encümen olsun, bordo gelecek,dertler bitecek. Bordo lakaplı erol cebeciyi encümen olarak görelim :)))
  kafkas kartalı şeyh şamil:
[27.11.2012 - 12:40]  
alma mazlumun ahını, çıkar aheste aheste. Emanete hıyanet edenler daha bu dünyada rezil olmaya başladılar.asıl öbür tarafta halleri harap.bu millete az çektirmediniz.milletin cebinden para vererek yaptırdığı yolları bozup halen daha yaptırmadınız.parasını da iki defa aldığınız halde.hem mütahit firmadan yol için ayrılan parayı aldınız (yolu biz yaparız diyerek) hemde iller bankasından parası ödenmiş olduğu halde yol parası çıkarttınız. 1100+1100 toplam 2 trilyon 200 milyar lira.karşılığı nerde araki bulasın.as 250 lik doçun altı vuruyor gebeceli yolunda.1 metre kasis var.Bu ülkeye bu millete yakışmıyorsunuz.1960 larda kalmışsınız.ilçeye yazık.
  Orhan somuncuoğlu:
[27.11.2012 - 11:35]  
Sayın yorumcular,eleştiri hakaret ve iftira içermedikce saygı duyarım.Belediye başkanı olan kardeşim Coşkun somuncuoğlu kendisine yöneltilen eleştirilerin hesabını verir,iftira ve hakeretlerin hesabını hukuk yoluyla sorar.Başkanı eleştirme bahanesiyle somuncuoğlu ailesine hakaret etme hakkı olamaz,somuncuoğlu fertlerinin edinimlerinde şaibe iddia eden varsa mahkeme yolu açıktır.Ak parti rumuzlu arkadaş! İftira ve karalama çok kötü birşeydir. SAYGILARIMLA
  S.Umur SOMUNCUOĞLU:
[27.11.2012 - 10:53]  
Belediye Başkanı Coşkun SOMUNCUOĞLU hakkında muhalif düşüncede bulunan sevgili arkadaşlar.Eynesil siyasi hayatında Göreve talip olarak Başkanlık Makamına gelen Kişilerin görevleri dönemince neler yaptıklarını çok yakından hepimiz bilmekteyiz.Bizim kim olduğumuzu ve bu güne kadar Ailecek Toplumda neler yaptığımızı herkes çok iyi bilir,Bizler de sizlerin Kim olduğunu Bugünlere kadar neler yaptığınızı çok iyi biliriz.Belediye Başkanı Coşkun SOMUNCUOĞLU göreve geldiği tarihten günümüze kadar memleketimize kazandırdıkları bellidir.Kayıp olarak gördüğünüz yada eksik yapıldığını düşündüğünüz şeyler hakkında İlgili Kurum ve Mercilere Bildirim ve şikayet hakkınız varken Alanen kişi veya kişileri aşağılayarak suçlama ve ithamlarda bulunmanız üzücü ve düşündürücü bir durumdur.Sayın mehmet beyin \'\' Somuncuoğlu ailesi neydi ne oldu \'\' sözüne karşılık ise: Sayın Mehmet bey bizim ne olduğumuz nasıl olduğumuz çok açık ortada olduğu gibi fazlasıylada şeffaftır Belediyenin Maddi anlamda Bizim Ailemize getirisinin olmadığını aksine götürüsü olduğunu herkes çok iyi bilir.Bu ilçe Bu yatırımlara kavuştuysa İkili ilişkiler ve yoğun mücadeleler sonrasında kavuşmuştur.Bunların Faturasıda belediye kasasından değil bizlerin cebinden çıkmıştır.Bizler Halka hizmeti Bir ibadet olarak gördüğümüz için bu tür dertleri asla problem edinmedik.Bundan sonra da edinmeyeceğiz... İddia sahibi arkadaşları İsnadlarını İspata Davet ve Söylemlerinizin arkasında durmanızı bunlarla ilgili başvuruda bulunmanızı temenni ediyoruz..
  eynesil candır:
[26.11.2012 - 23:56]  
bu haber tamamen sistematik sekilde yapılan coşkun somuncuoğlunu halkın gözünde itibarsızlaştırma yönelik bir harakettir...
  GURBETÇİ EYNESİLLİLER:
[26.11.2012 - 23:13]  
bu saatden sonra ya daha dün hem aile hemde belediye avukatlığına yapan av. ibrahim topal istifa etsin gitsin yada eynesillin tüsüs yetimin hakkını yedirmeyen belediye başkanı.
  GURBETÇİ EYNESİLLİLER:
[26.11.2012 - 22:27]  
çoşkun somuncuoğlu ak partiden ihrac edilmedlidir. bak eynesilin önü nasıl açılıyor.
  ak parti:
[26.11.2012 - 22:22]  
nurullah taylan sen benim yazdıklarımın hepsinin doğru olduğunu adından daha iyi biliyosun seni gerçekten anlıyorum mecbursun sen böyle yazmaya Recep Tayyip Erdoğan cı olduğumu sana ispatlamamın bi anlamı yok ben sonuna kadar ak partiliyim bu 2002 olur 2012 olur farketmez bana cevap yazmayı bırak hem bu memlekette isimle eleştiri yapmanın faturasını sen iyi bilirsin çok yazıkki memleketi bu hale getirende belediye başkanının ta kendisidir benden iyi biliyosun öyle isim vererek yorumu herkes yapar çık delikanlı gibi gerçekleri eleştirileri isminle yap o zaman anlarım senin ne kadar ak partili olduğunu buraya isim yazarak yorumcuları eleştirmek basit ne çabuk unuttu başkanın bi umreyle o savunduğun insanları kandırıp ikna ettiğini herkes herşeyi biliyor burda başkanı destekleyenlerin hiçbiri sülalesi dışından birisi değil tabiki sülalesi desteklicek yoksa bursadan arsaları göreleden dükkanları eynesilden kepçeleri kum ocaklarını başka hangi şartta elde edebilirlerdi acaba şu saçma yorumlarıda geçsin millet neymiş efendim isim vermiyomuşuz isim verelimde sosyal hayatımız mahvetsinler öylemi recep yılmaz arkadaşımız çok iyi yazmış eynesilin ergenekonu kesinlikle temizlenmelidir bu haber ulusal kanallarda yerini almalıdır artık yeter bu korku imparatorluğu...
  Recep Yılmaz..:
[26.11.2012 - 22:10]  
İsimsizlere “Rumuz” kullananlara sesleniyorum. Ne acı bu memlekette özgürce eleştiri yaparken bile sahte isim kullanıyoruz. Bu mudur sizlerdeki demokrat ilçe siyaseti. Deli kanlı mertçe ismini yazar rumuz kullanmaz.. Adam çıkmış mertçe, delikanlıca bulunduğu kurumu eleştirmiş. Ben yazacaklarımı maddeler halinde sıralayacağım.. 1- Bu memlekette bazı insanların yukarıdan aşa bakmaların bitmesi gerekiyor. Eynesil 15 yıldan bu yana 10–15 kişlik bir gurup dâhilinde ( Eynesil Ergenokoncuları) yönetiliyor. Devlet ülke genelinde Ergenekon ararken hiç kimse Eynesil’deki Ergenekon dan bahsetmiyor. Bu yapı bu ilçede yıkıldığı an ilçe refaha erecektir. Bunu ilçede sayılı insanlar bilir ve bu gurup da Coşkun Somuncuoğlunu şu anki konumuna getirmiştir. İstenildiği gibi kullanılmaya müsait olduğundan alt tabanı iyi işlenerek podyuma çıkarılmış bir kişidir. 2-Bu memlekette eleştirinin suç olmadığını bir defa anlamak lazım. Ne yazık ki bizim memlekette suçlu, Yapan düşman sayılıyor. Bu bir memleketin kültür eksikliğinden başka bir şey değildir. İdare edenlerde kültür olmayınca idare edilenlerden pek fazla bir şey elbet beklenilemez.. 3-Yeri geldi özgür basın bu ilçede susturulmaya ( hatta sayın editör kusura bakma) Belediye hoparlöründen \"vatan haini\" daha 2 ay önce firavun anonssu bu ilçede yapıldı\") çalışıldı. Bin bir türlü entrikalar döndü. Bu memleketin bir değişime ihtiyacı vardır ve bu değişimin baş mimarı da 9 yıldır Belediye başkanı sıfatıyla makam çürütmektedir. Bu sizce bir idare şeklimidir.. Yetki mekanizmasının başındakinin acizliğinden başka bir şey değildir.. 4-Hemen hemen bütün yorumları okudum ve Eynesil’de bazı işlerin yapıldığını iddia eden arkadaşlara seslenmek istiyorum. Ak Parti iktidarının ilçeye kazandırdıklarını belediye hizmet olarak lanse etmeleri sadece acizliktir. Belediyenin kendine ait hiç bir çalışması olmadığını yaşayan herkes görmektedir. Bir memleketin başıboşluğunu içindeki hayvanlardan anlayabilirsiniz. Caddelerin tamamını köpekler istila etmiş insanlar sokağa çıkamıyor. Çöp, su, yol.. Bu bir belediyenin asli konularıysa ve sene 2012 ise biz hala neyi savunmaya ve kimin arkasında durmaya çalışıyoruz.. Olayların iyi analiz edilip rahat yoldan sonuca varabilmek için aklı selim düşünmekte fayda var.. Yoksa bu gidiş Eynesili karanlıktan ışığa çıkartmanın ilk ateşimidir hep beraber zamanla göreceğiz..
  doğruya doğru:
[26.11.2012 - 22:07]  
gurbetçi eynesilliler nikli arkadaş doğruyu söylemiş hemen 2007 ve 2011 seçimlerinin somuncuoğlu ailesinin oy kullandığı imam hatip lisesindeki sandığa bakılması gerekiyor ak partili yöneticileri göreve davet ediyorum o sandığı inceleyip genel merkeze gönderdiğinizde coşkun somuncuoğlunun gerçek bir yavru kurt olduğu anlaşılacaktır zaten şu anki mhp ilçe başkanıda bunu belirtiyor bizim yanımızda sohbetimizide olunca arkadaşlar ben mhp liyim diye söylüyor diyor
  GURBETÇİ EYNESİLLİLER:
[26.11.2012 - 21:50]  
kim ne demiş umrumda değil.. memur zihniyetli insanları yönetici yaparsanız ne olacaktı. somuncuoğlu ailesinin oy kullandığı sandığı bakmak lazım yerel seçimlerde ve genel seçimlerde hangi partilere oy çıkmış.. yerelde akparti genelde mhp.
  Mehmet Bayrak:
[26.11.2012 - 21:28]  
Recep Bey yalakalık bizim Eynesilin öz adı siz bunu hala öğrenemediniz mi.NANKÖR kelimesini aynen iade ediyorum.Şunu söylemedende geçemicem bizim kimseye düşmanlık beslediğimiz falan yok.Seçimle işim olmaz.Ayrıca son defa söylüyorum ben sizin ailenizi yargılamıyorum bunu bir önceki yorumumda ap açık belirttim.Bu konu üzerinden beni eleştirmeye çalışmayınız.Ben kimsenin ailesine dil uzatacak değilim. MALİK KADİR ben kimsenin sülalesine laf atmıyorum bunu dediğim gibi bir önceki yorumda açıkladım. ORHAN SOMUNCUOĞLU ben kimseye iftira atacak değilim.O benim mesleğim değil.O mesleği üstüne vazife alanlar Eynesilde çok var. Eynesilli28 babam olayın şu an tamamıyla dışında sen önce yorum yapmadan önce adını,soy adını yazmasını öğren.Üstüne vazife olmayan şeylere karışma.Gelmiş burada adını saklayarak millete,sayıp,söylüyorsun.Ayrıca ben bunu son defa söylüyorum kimsenin sülalesine laf falan attığım yok.Bunun böyle olmadığını bir önce ki yorumumda görürsün.Bu OLAY burada kapanmıştır ve son açıklamam.Anlamayanlara bir daha anlatacak değilim.İYİ GÜNLER...
  Gurbet KUŞU :
[26.11.2012 - 21:26]  
insanlar hatada yapabilir yanlışlarıda olur sn. coskun efendinin seni rahmetli babanın hatırı için ona olan saygısından meclis üyesi olarak ilk okul mezunu olarak yanında bulundurduğunu biliyoruz varsa delilin hukiki yollara baş vurursun dolmuşa gelerek aileni lekeleme zan altında birakma sen ki abeyin metini bile evinde silahı var diye yalan söğleyerek savcılığa şikayet edip evini arattın taktir halkındır.
  şamil demir:
[26.11.2012 - 21:06]  
ne olursa olsun sonunda bu söylenenler doğruysa biraz düşünmek lazım sonuçta bu suçlamaları yapan kişi bir belediye encümeni bu olaya göz yummak lazım eynesilin hali malum virane şehir gibi sanki israil bombayı eynesile atmış gibi her taraf harabe
  NURULLAH TAYLAN KÜÇÜKAL:
[26.11.2012 - 20:54]  
AK PARTİ ’li arkadaşım doğruya doğru… demek ki sende 2002 kayıtlısın. Sen R.T.E. adamı hiç değilsin ve de olamazsın. SEN GERÇEK AKPARTİLİ olsaydın kimseyi zan altında kimsenin ismini zikretmez sin ve de gerçek ismini yazardın. Benim anlatmak istediğim bu konular akpartinin iç meselesi ve partide tartışılıp karar verilmesi konular hiç kimse bu sıra bakmasın Şenol beyi bu konuları medyaya taşıdığı için desteklemiyorum .. BİLGİ VE BELGE VAR İSE GEREKLİ YASAL MERCİLERE ULAŞTIRMASI GEREKMİYORMU… bu dedikodu siyasetidir. Bunları bilmeyen kalmadı ki. Saygılar.
  ŞENOL CEBECİ:
[26.11.2012 - 20:21]  
gözümden kaçan bir şeye dikkat çekmek istiyorum ismini vermeyen beyefendilere çok çok teşekkür ederim. demek ki sonunda doğuyu ve yanlışın yanında olmadıklarını öğrenmişlerdir. Şenol CEBECİ gerektiği zaman gereken şeyleri yapmaktan ve söylemekten kaçınmaz.
  ŞENOL CEBECİ:
[26.11.2012 - 18:35]  
sayın hemşerilerim Belediye Meclis Üyesi Şenol CEBECİ vermiş olduğum açıklamalrın hepsi şahsıma aittir. Yanlız bazıları bunun arkasında bazılarının olduğunu söylüyorlar bunlar kesinlikle yanlış söylenti ve düşüncelerdir. Belediye'de çalışan Okan ÇALIK isimli kişiden biran önce belediye başkanının savunmasını almasını rica ederim. Aksi takdirde olan herşeyi gerekli yerlere bildireceğim. Beni eleştiren ve destek veren hemşerilerime teşekkür ederim.
  aydın çalık:
[26.11.2012 - 18:32]  
eynesil halkına segilerle herkes başkandan şikayetçi sizin çıkarlarınıza gelirken iyi yüz vermedimi kötü ilçemiz küçük bir ilçe seçim biter başa gelmiş birbaşkan partili partisiz kim şueynesilin şu dertlerini sorunlarını çözelim parti biryana deyipte çözüm ve fikirlerimiz bu başkan yanınızda ve arkanızdayı dedi şenol gibi arkadaşlaımızın beyan ve konuşmaları eynesil gibi küçük yerlerde kendilerini küçük düşürürler inandırıcı olmaz sanırım şenol arkadaş daha fazla birilerinin oyununa gelmez şahsım adına üzülürüm çıkarlarımızda olsun ufak tefekte ama böyle şeylerle zaman kaybederek eynesilimize zarar vermeye değil birbirimize sarılarak daha iyi birşeyler yapmaya çalışalım buşekilde olursa bugibi şüpelerde ortadan kalkar kim ne partili olursa olsun biz bir çanağın insanlarıyız geride yazılanları unutup ileriye bakalım saygılarımla sertağa
  N.Z.GÜDÜK:
[26.11.2012 - 18:29]  
Bunu itiraf olarak kabul ettik,Eynesil Halkına Yalan söyleyenler de aynı konumdadır. Belediye ve il genel meclisinin bütçelerinin yayınlanmasını bekliyorum hafifletici neden sayılıp sayılmamasına zaman karar verecektir. Saygılarımla
  YORUM:
[26.11.2012 - 16:36]  
BİKKAT EYNESİL AKPARTİ İÇERSİNDEKİ SOMUNCUOĞLUNA MALİF OLAN GURUPLARIN ADAY ADAYI ŞENOL CEBECİ.YAKIŞIR DESDEKCİLERİ İBRAHİM NAFIZ HÜSEYİN PARASI VAR ŞENOLU ÇOK İYİ KULANIYOR.
  EYNESİLİ YORUMCULAR:
[26.11.2012 - 12:41]  
ŞENOL BEY BELEDİYE BAŞKANIYLA NİÇİN TERS DÜŞTÜĞÜNÜ BİZ ÇOK İYİ BİLİYORUZ BELEDİYE BAŞKANI SANA SÖYLEMEDİMİ BENİM KARDEŞİNİN BELİNDEKİ SİLHI SAVCIYA ŞİKAYET EDİPTE EVİNİ ARATIRAN KİŞİYLEN İŞİM OLMAZ DEMEDİMİ BAŞKAN SENİ BU YÜZDEN DIŞLADI ŞİMDİDE UTANMADAN BAĞRIYORSUN.AMCAM ÇAY SATIYOR YAZAR KASASI YOK MAL MÜDÜRÜNE AMCANI ŞİKAYET ETMEDİNMİ UTANMADAN KONUŞUYORSUN.SENİN KONUŞMAYA YÜZÜNMÜ VAR.BAŞKANA MALİF KİŞİLER SENİ KULANIYOR.
  ak parti:
[26.11.2012 - 11:13]  
nurullah taylan küçükal arkadaşım sen iyi siyasetçisin tebrik ediyorum seni ama gerçek değilmi söylediklerim senide ak partiden o zaman sahte imza kampanyası için silmedilermi hepiniz o zaman coşkun başkanın peşinden gittiniz gerçi sen şimide onla berbaersin ama şunu söylemek lazım ben ne coşkuncuyum ne ahmetçi ne mehmetçi ben tayyip erdoğancıyım ilk günde öyleydim bugünde öyleyim hüseyin topal değilmiydi yeğenim ne ak partisi bırakın kapatacaklar zaten bunları deyipte şimdi ak partiye sığıntı olan avukat değilmiydi ak parti kapatılacak diye partiden istifa eden bugün yönetimde olanlarda maalesef ak partiyi temsil etmiyorki menfaatleri için ordalar mehmet güzelide anlıyorum 2 defter satmak için yalakalık yapmak peşinde coşkun somuncuoğlu ak partili değildir olamazda ama şu anki yönetimde olamıyo maalesef gürsel yılmaz bu memleketin en delikanlı ve temiz siyasetçisidir inşallah yolu açılır başkan olur halkta onu istiyo oktay gül bu partiden başkan olmaya boşuna uğraşmasın kan uyuşmazlığı var onun ak partiyle nasıl coşkun başkan olmadıysa ondanda ak partili olmaz...yine söyl,üyorum şenol cebeci sonuna kadar haklı ama partinin yöneticileride bunu ilgili kurumlara bildirmeli sonuçta zararı ak parti çekiyo...
  şenkay şenkay:
[26.11.2012 - 10:17]  
ŞENOL EFENDİ BELEBİYE BAŞKANINIÇOK İYİDİYE MET EDİYORDUN RANTIN KESİLDİYİ İÇİNBARIYORSUN HAYDUTLAR GİBİ SEN KENDİDİLİNDEN KONUŞMUYORSUN SENİ AKPARTİNİN İÇERSİNDEKİ SOMUNCUOĞLUNA MALİF GURUPLAR KONUŞTURUYOR HÜSEYİN VE NAFIN BUNLAR SENİN GİBİ CAHİL KİŞİLERİ ÇOKİYİ KULANİYOR.ŞENOL EFENDİ SENİ BAŞKANA MAPARTİNİN İÇİNDEKİ MALİF KURUBLARKULANİYOR ÇÜNKÜ KULANMAYA MUSAYİTSİN.
  ercüment kot:
[26.11.2012 - 10:03]  
boşuna çene yoruyonuz bizim mılletımız balık hafızalı bunlar seçime kadar unutulur bu adam yine başa gelir :D
  HALİL BİTİŞ:
[26.11.2012 - 08:53]  
NE ÖVMESİNİ NEDE ELEŞTİRİ YAPMASINI BİLİYORUZ. YORUM YAZMAK İSTİYORSUNUZ AMA ADIM GÖRÜLMESİN. YA ADAM GİBİ ÇIKIN ADINIZI SOYADINIZI YAZIN, YADA GİDİN EVİNİZDE OTURUN. KORKARAK, TAKMA NİK LERLE ELEŞTİRİ YAPILMAZ. KORKAK, CAHİLDİR, ONDAN HER TÜRLÜ KÖTÜLÜK BEKLENİR.
  Özgen KEMAL:
[26.11.2012 - 00:58]  
Bir Belediye Başkanın halka yalan söylediğinin iddia edilmesi önemlidir...Bu iddianın sahibi o belediye başkanın partisinden bir meclis üyesi ise iddianın önemi dahada artar...Fakat böyle bir söylemin müeyyideleride sözkonusudur...Gerçeğe uygun olmayan haber vererek yayın yapılmasına,mütalaa ve görüş bildirerek olmayanı olmuş gibi göstermek bir bedel teşkil eder...Sn Somuncuoğlu hukuki haklarını büyük olasılıkla kullanacaktır...Dolayısıyla Şenol Cebeci bunları gözönünde bulundurmuşmudur?Belgeye dayanmaktamıdır?Başka diyecekleri var mıdır?Sorun sadece mahallesinin yolunun az oy almaları sebebiyle yapılmaması sorunumudur?Dışardan bakıldığında bu sorun Belediye Başkanını karşısına almasına değecek bir sorun gibi görünmemektedir...
  kemaloğlu:
[26.11.2012 - 00:56]  
Eyyyy Belediye Eyyy ilgili Parti yönetimi Yönetiminizde sağlam ve Allah korkusu olan insanlarınız olabilir saygı duyarım.. fakat eynesil tarihi boyunca böyle bi yönetim böyle bi anlayış böyle bi soygun hatta böyle bi rezalet görmedi... dileğim odur ki bu yanlışa dur densin artık.. ama sunuda soylemeden edemicem gecen seçimlerde oldugu gibi önümüzdeki seçimlerdede hiç bır faaliyeti olmayan hiç bır ilerleme katetmemiş kaybolan milyarların hesabını verememiş ve verebileceğinide zannetmedıgım adaylar kazanır... benim anlamadığım hizmet yok, çalışma yok,İlçe perişan sokakta 100 kişi yok akp yönetimi buna nasıl rağzı.. Nerde Allah Korkusu? NErde Kul HAkkı? hani çalışmak ibadetti? Artık sokak siyasetini basit oyunları bırakında ne yapıla bılır ona bakın.. gerçi sizin anlayısınızla cok zor sizde yükü sırtlanan arkasına bakmıyor... bunlarda yükü sırtlanamayanların muhabbeti zaten saygılarımla...
  Mert DOGRUYOL:
[25.11.2012 - 23:40]  
MÜNAFIĞIN 3 ÖZELLİĞİ VARDIR. 1-Konuşunca yalan söyler. 2-Söz verince sözünde durmaz. 3-Emanete Hıyanet eder.
  eynesilli28:
[25.11.2012 - 23:40]  
eee arkadaşlar herkes bişeyler yazmıs kımı somuncuoğlu ailesını kötulemıs kımı savunmus kımı yol yok demış demış. ama 1 bu konuyu ele veren kım senol cebecı kımı sucluyo baskanı neden sucluyo 1 bakın daha dune kadar savunuyordunda baskanı bugun ne oldu senol beyyy.sen degılmıydın encumen oldunda görmemısın oglu olmus tutmuş... gıbı arabanın arkasına eynesıl beledıye encumenı senol cebecı yazdıran cahılsın işte bak sende akıl olsa sen senelerce sıyaset yaptıgın insanı satmassın demekkı menfaatlerın ters dustu sımdı cıkmıs böyle oldu dıyon yazık sana be.sayın mehmet bayrak sanada yazık be senın rahmetlı babanın arkadaşıydı sen somuncuoglu ailesı ıcın söyledıklerıne bak suanda.eynesıl gerıledı dıyosunuz nerede gerıleme benım gördugum gıttıkce buyuyor ,bunlar unıverste .stad,sahıl park alanı,kapalı spor salonu,yurt,su projesı ,kanalısazyon daha aklıma gelmeyen cok sey var ama bu mıllıt bu baskanda gordugunu hıç bır zaman görmedı saygılar baskanım coskun somuncuogluna allah yolun daıma acık etsın...
  adem tokalak:
[25.11.2012 - 22:14]  
başkan akp ye geçtiginden beri tartısma bitmedi, kimse birşey kaybetmedi kaybeden eynesil oldu. ishaklı köyü derneği başkanı etginlige davet etmiş, dernek sitesinden resime bakın lütfen başkanın makamı bakkalmı kardeşim. işte eynesil de siyaset bitmiş.
  N.Z.GÜDÜK:
[25.11.2012 - 21:29]  
Sayın Şenol Cebeci, Öncelikle Sayın HARUN ÇETİN'den Özür dileyin.Sonrasını düşünürüz.
  NURULLAH TAYLAN KÜÇÜKAL:
[25.11.2012 - 21:13]  
DEĞERLİ ARKADAŞLAR.. ÖNCELİKLE DELİKANLI OLUN VE GERÇEK İSİMLERİNİZİZ YAZIN... AK PARTİ DİYE RUMUZ KULLANAN ARKADAŞIM SEN BİRKERE AKPARTİLİ DEĞİLSİN OLAMASSINDA... MEHMET GÜZELE SORUMLU TUTACAĞINA O KADAR AKPARTİ Lİ DİNDE BUNCA OLAYLAR OLURKEN SEN NEREDEYDİN NİYE SESİNİ ÇIKARMADIN. ÇOŞKUN SOMUNCUOĞLU BAĞIMSIZDAN AKPARTİYE ALINIRKEN EYNESİL DÜŞÜNÜLEREK DAHA İYİ HİZMET ALIRIZ DİYE ALINDI. 2009 YILINDA YEREL SEÇİMLERDE AKPARTİDEN 2 ADAY ÇIKTI VE GENEL MERKEZ ÇOŞKUN SOMUNCUOĞLUNU ADAY GÖSTERDİ . İYİ VEYA KÖTÜ...MEHMET GÜZELİN ADAYLIK DURUMUNDA DA KİM NE YANLIŞ YAPMIŞ SA TARİH YARGILADI.. MEHMET GÜZEL HER ŞEYİN EYNESİL İÇİN EN İYİSİ OLSUN DİYE BURADA EYNESİLE GELEN YATIRLAR HİZMETLER SAYMAKLA BİTMEZ.. TAKMIŞSINIZ BİR YOLA.. DAHA DÜNE KADAR VATANDAŞLARIN TUVALETİ YOLA AKIYORDU KOKUDAN GEÇEMİYORDUK... ELİNDE BELGE OLUPDA SAVCILIĞA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNMAYAN EN ADİ ADAMDIR... UCUZ SİYASETİ BIRAKIN.. EYNESİL DE KİM NEDİR HERKES BİLİYOR... DEDİ KODU SİYASETİNİ BIRAKIP EYNESİL İÇİN NASIL TAŞ ÜZERİNE TAŞ KOYARIZ ONA BAKALIM... HERKESİ TARİH YARGILAR VE KİMSENİN HAKKI KİMSEDE KALMAZ.. HERKESE SAYGILAR DİLİYORUM..
  Orhan somuncuoğlu:
[25.11.2012 - 19:13]  
sayın!Mehmet bayrak,somuncuoğlu ailesi hakkındaki iddianızı ispatlamalısınız.aksi durum müfteri gömleği üzerinizde kalır.
  ak parti:
[25.11.2012 - 17:38]  
yıllarca bu belediye başkanının ak parti için yanlış isim olduğunu söyledik bizi zamanında dinlemeyen ak partili yöneticiler başlarına nasıl bi bela aldıklarını şimdi anladılar burdan mehmet güzele seslenmek isterim sen değilmiydin parti bu seni aday göstermediğinde ak partiyi bırakıp bu adamaın peşinde kölelik yapan o günden bugüne ne değişti acaba sizin yüzünüzden bu adam ak partiye geçti şimdide sesinizi çıkaramayıp şenol cebeciyi öne sürüyosunuz şenol cebeci sonuna kadar haklı ama siz sonuna kadar iki yüzlüsünüz.
  Eynesil Gençlik:
[25.11.2012 - 15:49]  
Şenol Cebeci daha düne kadar Çoşkun Somuncuoğlu ile çalışmalar yaparken ne olduda böyle atarlandı acaba sonunda biz Eynesil halkının isyanlarını duydular mı acaba dediklerine katılmamakta imkansız Eynesilin %80 i biliyor ki bu yollar seçime günler kala yapılacaktır bu haberden sonra Şenol Cebeci ve Çoşkun Somuncuoğlunun bulundukları partiden istifa etmeleri ve bir daha aday çıkmamaları temennimiz. Şuan ki iktidar partisinin verdiği hizmeti gerçekten bu belediye ilçemize göstermedi diğer bütün ilçeler bu hizmetten faydalanırken bizim belediye uyuttu milleti.İyi Günler
  madagaskar:
[25.11.2012 - 12:05]  
paraları beraber yediniz,son zamanlarda payına az düştü ya da,akarın kesildi şimdi ötüyorsun,
  OSMAN:
[25.11.2012 - 11:44]  
EYNESİL İ BU HALE GETİRENLERİN ALLAH BELASINI VERSİN. BU KİM OLURSA OLSUN...
  eynesil de yaşamak:
[25.11.2012 - 10:36]  
EVET ŞENOL BEY YAZMIŞ.HERHALDE ARTIK ARALARI BOZUK.YERKEN HERHALDE ŞENOL BEYE ARTIK BIRŞEYLER KOKLATILMIYOR SANIYORUM.ŞENOL BEY BUNLARI YAZQARKEN BELEDİYE BAŞKANININ 10 YIL ÖNCE TEK BİR ARABASI VAR OLAN YEĞENININ NASIL BU GÜNLERE GELDİĞİNİ BİLİYORDUR.ONLARIDA AÇIKLASIN.YOKSA VEBALDEN O DA KURTULAMAZ.AYRIC AACABA AKP BAŞKANIN ÜZERİNİ ÇIZIYORMU.AMA NE OLURSA OLSUN EYNESİL KAYBEDİYOR.
  KARAA:
[25.11.2012 - 10:31]  
her şeyde bir hayır vardır...artık ilkokul mezunları encümen olamıyor onun için çok fazla söze gerek yok diye düşünüyorum....
  gebeskeli:
[25.11.2012 - 10:30]  
EYNESİL NE ZAMAN BU ADAMDAN KURTULURSA O ZAMAN HİZMET ADINA BİŞEYLER KAZANABİLİR 10 SENEDİR EYNESİLE GİDER GELİRİM HEP AYNI HEP AYNI...
  Nurullah Duvan:
[25.11.2012 - 10:14]  
Mehmet abi kim neyse odur,ben burda seni hatalı göruyorum o cumleyı yazman yanlış,bir kişi ilk önce kendini eleştirip sonra sağına soluna bakmalı,böyle şeyler yazmamalısın.
  Eynesilliyim:
[25.11.2012 - 01:17]  
yolumuz yok yolumuz yok bu ilceye yapılan alt yapı hiç bir çevre ilçeye yapılmadı bahcenizdeki pis kokuyu kaldırmak için kanalizasyonu geçirmek için yollar kazıldı eynesil 1 sene cekti ama şimdi yollar yapılıyor
  eynesilin sesi:
[25.11.2012 - 01:11]  
değerli okuyucular burada irdelenmesi gereken şey sayın encümenin yaptığı yorumun haber niteliği taşıması ve tamamen kendi kanaatimce belediye başkanını zan altında bırakmak için kasıtlı ve bilerek yaptığıdr.yapılan yorumlar yandas olanlar ve muhalefet tarafından olanların birbirlerinin yorumunu ezmeye çalısmasıdr. bilgi sahibi olmayanların fikir sahibi olması bu olsa gerek.başkanın yaptıklarını sorgulamak eleştirmek herkesin tabi hakkıdır.sayın fikret bey size düşen tarafsizlık ilkesi gereği sayın başkanla da röportaj yapıp onun eynesile yaptıkları ve yapacaklarını da haber yapmanız tek taraflı yapılan haberler eşitlik dürüst haber anlayışına uymamaktadır.teşekkür ederim...
  Samed Kara:
[25.11.2012 - 00:19]  
Haber'de %100 haklı konuşan kişi. Uzun uzun yorum yapmaya gerek yok.
  Muammer Kıran:
[24.11.2012 - 23:45]  
Bursa da oturuyorum. Her sene 2-3 defa Eynesile memleketime köyüme gelir sevdiklerimi ve Eynesil i ziyaret ederim. Çorapçılar köyündenim. Benim bildiğim bu köyün iki yolu var. Birisi Kemallı üstünden diğeri Altınlı üzerinden. 2 senedir köyüme bu yollardan gidemiyorum. Arkadan Beşikdüzü Seyidamet üzerinden gidebiliyorum. Bence bir yerel yöneticinin ilk ve asli görevi hemşerilerinin refahı için çalışmaktır. Sayın başkanı sever ve sayarım. Ancak 2 senedir o köylerde yaşayanlara Allah sabırlık versin. Başkana kim danışmanlık yapıyorsa onları da hemen yanından uzaklaştırsın. Sayın başkan danışmanlarını gönder, eğer ben danışman kullanmıyorum dersen danışman kullan ama seni yanıltmayanından olsun. Memlekete selamlar.
  eynesilli ahmet:
[24.11.2012 - 23:40]  
VARAN 1.... SAYIN ŞENOL EĞER BELEDİYE BAŞKANIYLA KAMYONCU BİR ARKADAŞ İÇİN TERS DÜŞMESEYDİNİZ BUNLARI İTİRAF EDECEKMİYDİNİZ ... AKPARTİ İLÇE TEŞKİLATI BU BELEDİYE BAŞKANINI DERHAL PARTİ ÜYELİĞİNDEN ÇIKARMASI LAZIM.. PARTİYE ZARAR VERİYOR..VE BU TEŞKİLATIDA BİTİRECEK.. DE Dİ DERSİNİZ..
  Kadir malik:
[24.11.2012 - 23:33]  
Mehmet Bayrak size yakışıcak kelimeler değil başkanı başkan olarak eleştir ama kişisel sülale gibi eleştirmek hiç kimseyin hakkı yoktur benim fikrim eğer kişisel olarak sorun varsa böyle medya açık bi yerde eleştirmek kimseye yakışmaz. Şenol Cebeci çıkarları ters düştüğüne emin olabilirsiniz 1-2 sene önce peşinde dolaşırken şimdi mi anladı sorunlu olduğu önceden niye açıklamadı peki bunlarıda sorun kendisine cevabını bekleriz burdan
  ali öztürk:
[24.11.2012 - 22:55]  
1-Herkesin soyuna sopuna sülalesine saygıli olmalıyız, 2-Yapamadıkları ile tartışmalı bir Başkanımız olduğu ortada. 3-Eynesil çok zaman kaybetmiştir, 4-Eynesil\'de siyasette siyasilerde kalite yoktur.
  Recep SOMUNCUOĞLU:
[24.11.2012 - 21:59]  
Eynesil insanım da kimse kimsenin yalakalığını yapacak kadar karaktersizliğe kişiliksizliğe sahip olduğunu düşünmüyorum ki kimse kimseden üstün değildir ama üzülerek görüyorum ki ''NANKÖR'' kelimesinin hakkını veren insanlar seçim arefesine yaklaştıkça kendilerini şiddetle göstermeye başlamaktadır ! Bunun devamı da gelecektir. Mehmet Bayrak! Sen Benim aileme dilini uzatacak yargılayacak kişiliğe sahip değilsin! Somuncuoğlu ailesinin Eynesil'e Faydaları 1960'lı senelere dayanmaktadır ki bu da en basitinden Eynesil'imizin ilçe olmasıdır bu gerçekleri rahmetli babanız dahil tüm çıplaklığıyla Eynesil halkı görmekte ve bilmektedir. Yani Mehmet bayrak Somuncuoğlu ailesi 1960 larda Eynesil'e neler kattıysa üstüne koyarak 2012 itibariyle devam etmektedir ki Allah dan tek temennimiz önümüzde ki süreçte bu böyle gider. Seni buradan tüm sevgimle kucaklıyor iyi akşamlar diliyorum.. Recep SOMUNCUOĞLU
  ör-bel:
[24.11.2012 - 21:56]  
sayın şenol cebeci bir siyasetçi olarak utandığını söylüyorsun şu anda zaten bulnduğun partiye yakışmıyorsun.senin yerinde olsam bupartiden ıstifa eder layık olduğun yere gidersingerçi kendipartisine ihanet edenleri başkaları ne yapsın sekiz yıl sana katlanana madalya takmak lazım.
  eynesilli:
[24.11.2012 - 21:38]  
sayın site yöneticisi bu haberin doğruluğu nedir, niçin şenol başkana ters düştü, şenol gibi biris nasıl, meçlise girdi, neden nasıl , neden eleştirilerin hep haberden yana olanları yayınlanıyor, şenol acaba milleti kendine ne kadar güldürdüğünün farkındamı hangi menfeatler çarpıştı ,şimdiye kadar bu insana nasıl tehamül edildi ,zaten hayret ediliyordu , fazla söze hacet yok ,
  reis:
[24.11.2012 - 21:11]  
Eynesildeki ergenekoncular çıkacak böyle böyle gün yüzüne.ama onları, demir parmaklıklar ardında hesap verirken görmeyi isterdim.Eynesilimize kaybettirdikleri yıllara,insanlara insan olduğu için değil kim ne diye baktıkları için ve burada sayamayacağım daha birçok başlık için cezalarını birgün çekmelerini dilerim.Ey eynesilli uyan artık...
  kaztepesi:
[24.11.2012 - 20:24]  
Sayın Şenol CEBECİ kardeşimizin açıklamalarını ilgi ile takip ediyorum.Kendisine göstermiş olduğu cesaretten dolayı teşekkür ediyorum.Bu fotoğrafın çekildiği caddenin 1 sene önceki halini çok iyi bilirim çocukların ahını Sayın Somuncu nasıl ödeyecek göreceğiz;caddeye bir kamyon çakılı nasıl döktürebildiğimizi hiç unutamam.Başkan yandaşları tarfından sevilebilir ama insan olan tarafından sevilemez.Çıkar ve menfaat yüzünden EYNESİL'in hali ortada.Birlik olmak ve beraber birşeyler yapmak için EYNESİL için çalışalım.Şu menfaat dönemleri bitsin ilçemiz için yapabileceğimiz ne varsa hep birlikte yapalım. Sağol ŞENOL Bey bir başlangıç yaptın devamını getirmen dileklerimle. Saygılar
  zafer kumaş:
[24.11.2012 - 20:05]  
siz buna tarafsız habermi diyorsunuzz kendi yalanınızı düzeltin ilk once ve yarası olan gocunur siz konusmya devam edin herkes neyin ne oldugunu biliyor sandıkda konusun gücünüz yetiyorsa
  Mehmet Bayrak:
[24.11.2012 - 20:04]  
Sayın Recep S0MUNCUOĞLU benim kimseye bir şey açıklama gibi zorunluluğum yok.Cümlemi tekrar okursan maddi yönden kasıt kullandığımı anlardın.Hemen efelenmenin anlamı yok.Sizin çevrenizde size yalakalık yapan insanların haddi,hesabı belli değil.Eğer cümlelerinde daha nazik olursan hoş olur kanaatindeyim.Bu arada belirtmektede fayda olcağını düşünüyorum her türlü yorumumuzun arkasındayım.Başkaları gibi adımı Yok Eynesilli,yok rumuz diye saklamıyorum.Bu tarz isimler kullanıp yorum yapanlarda yine sizin yalakalığınızı yapanlardır.
  Adnan k.....:
[24.11.2012 - 20:00]  
mehmet bayrak sana sesleniyorum somuncuoğlu ailesi neydi ne oldu diyorsun bu memleketi ilçe yapan kimdi ? hadi buna cevap ver size burda konusma hakkını sunan kimmiş hadi cevapla ?
  alamut angut:
[24.11.2012 - 19:49]  
GEBECELİ,NİN EN BÜYÜK ÖZELLİĞİ YANLİŞ YAPAN BABASI DA TAHAMMÜL ETMEZ.ŞENOL ,GEREKENİ YAPMIŞTIR.
  Recep S0MUNCUOĞLU:
[24.11.2012 - 19:24]  
Mehmet Bayrak ! Bu Açıklamalar ne olursa olsun ne denirse densin benim bir bilgim olmamakla beraber alakam da yoktur! takıldım nokta senin ''Somuncuoğlu ailesi daha dün neydi bu gün ne oldu'' diye kullandığın cümle ! Soruyorum sana mehmet bayrak neydi dün Somuncuoğlu ailesi bugun ise nelere gelmiş ne kasıt etmektesin burda bana bunu açıklamak zorundasın !
  okan çalık:
[24.11.2012 - 18:43]  
herkese selam.. fikret bey bu yorumum size..herzaman her ortamda tarafsız ve objektif gazetecilikten bahsediyosun o zaman bunun gereğini yap..taraflı tarafsız herkesin yaptığı yorumları yayınla lütfen. o zaman senin tarafsızlığını anlayacağım...
  iyinesıllı:
[24.11.2012 - 18:28]  
Bugune kadar başkanla omuz omuza gezmış insanlar acaba neden bugun başkana mahalıf olmuslar ve agızlarından haber yapılıyor bunu hiç araştırdınızmı .
  eynesilli gençler:
[24.11.2012 - 17:10]  
eynesil için artık birşeyler yapmaya başlayın bırakın bu parti ayaklarını ak partiside chp side mhp side eynesilin insanı sizin bu parti çekişmeleriniz yüzünden gelişemedi bu ilçe şenol kardeşim senide tebrik ederim sonunda doğruları konuştuğun için
  yollar:
[24.11.2012 - 17:01]  
ne oldu da ters düştü bu adam sayın başkanla ? Farklı güçlerden ne destek almış ? Bizler herşeyin farkındayız böyle şenol gibi adamlar daha çok döner fırdöndü gibi !!
  Mustafa kıran:
[24.11.2012 - 16:37]  
Aferim Şeno.Dikkat ediyordum bu sabrınız ne zamana kadar sürecekti.Nihayet patladınız. Bu yol rezilliğine akıl sır erecek gibi değil.
  EYNESİLLİ GENÇ:
[24.11.2012 - 16:28]  
sayın cebeci siz seçim zamanı sayın somuncuoğlu nun sağ tarafında beraber oy talep ediyordunuz ve son zamanlara kadar bu şekilde devam etti. şimdi diyorsunuz ki yalan söylüyor. neden 1 buçuk yıldır bu söyledikleri yalanları halka açıklamadınız şimdi açıklamanız bi sebebi mi var ?İnsanlar düşünüyor ki sayın somuncuoğlu çevresinde kilerle paylaşmadığı ve sadece kendisine çalıştığı için böyle oldu diyor doğru mudur?
  Mehmet Bayrak.:
[24.11.2012 - 16:26]  
Ak Parti belediye encümen üyesi Şenol Cebeci yıllardır aynı zihniyetten giden siyasi partinin sürüsü olayını ortadan kaldırmış ve bu açıklamalarıyla bu tabuyu yıkmıştır.Kendisini açık yüreklilikle kutluyorum.Fakat açıklamalarına Eynesil Belediyesinin yakınlarını işe verme yeri olmadığınıda belirtseydi çok memnun olurdum şahsımca.Artık kimse,kimseye yalakalık yapmayacak.Düzgün ve iradeli, tertemiz bir siyaset,insanların kafasının içinde ki kirli düşüncelerin yerini pırıl,pırıl düşüncelere bırakması temennisindeyim.Somuncuoğlu ailesi daha dün neydi bu gün ne oldu.Kimse bunu yargılamıyor.Yazık yazık bu insanlara.Umarım bundan sonra ki süreç adil işler.Burada sayın Ak Parti İlçe Başkanı İbrahim Topal'a epey görev düştüğü kanaatindeyim.Ortada böyle bir hal varken iştişare toplantılarının yapılması akıl dışı olsa gerek.İşte Kaymakamın olmadığı bir ilçede,yönetimi fazlada eleştirmemek gerekir.Nede olsa insanını hor gören,kılık,kıyafete göre muamele yapan bir insanı hükümet konağının en güzel köşelerine kaymakam diye oturtursanız hali bu olur EYNESİL'in.

Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer Eynesil Haberleri

Başlık Tarih
 
Aday adaylığını açıkladı ve “Ben değil biz yapmak için adayım”dedi12 Kasım 2018
Eynesil’in yeni işletmesi dualarla açıldı12 Kasım 2018
Eynesil'deki sır ölüm için çuvallı keşif12 Kasım 2018
Eynesil’de görev değişimi12 Kasım 2018
Eynesil’de hayat 2 dakika durdu!12 Kasım 2018
Eynesil Kaymakamı görevine başladı12 Kasım 2018
Eynesil’de 320 fidan toprakla buluştu12 Kasım 2018
Eynesil Belediyespor 1 puana razı oldu12 Kasım 2018
Bülent Güdük'den Başkan Somuncuoğlu'na cevap07 Kasım 2018
Eynesil'e ve Bölgeye hayırlı olsun!06 Kasım 2018
Eynesilli öğrenciler yetenek taramasından geçti06 Kasım 2018
Eynesil’de Basketbol kursuna yoğun ilgi06 Kasım 2018
Eynesil Belediyespor eli boş döndü05 Kasım 2018
Ören Belediyespor hakeme teslim 05 Kasım 2018
Eynesilli Çay Üreticisinin yüzü 4. çayla güldü 01 Kasım 2018
Bölgenin Gençleri Eynesil’de hazırlanıyor!01 Kasım 2018
Eynesil’in ölüm kavşağı oldu!01 Kasım 2018
Eynesil’de heyelan!01 Kasım 2018
Ceza sonrası Başkan Somuncuoğlu’ndan ilk açıklama31 Ekim 2018
Eynesil Belediye Başkanlığı için bir sürpriz aday daha!31 Ekim 2018
CHP Eynesil İlçe Başkanından seçimler öncesi iddialı sözler!31 Ekim 2018
Eynesil’e yeni Kaymakam31 Ekim 2018
Ören Belediyespor’dan ilk zafer31 Ekim 2018
Ve beklenen aday Belediye Başkanlığı için aday adaylığını açıkladı!24 Ekim 2018
Eynesil’de EYİMDER ve Kızılay’dan ortak eğitim24 Ekim 2018
Ören Belediyespor ilk puanını aldı..24 Ekim 2018
Coşkun Başkana şok!22 Ekim 2018
Rabia Naz’dan yürek burkan mektup22 Ekim 2018
Eynesil’de Muhtarlar Günü törenler kutlandı!22 Ekim 2018
Eynesil Belediyespor’dan muhteşem dönüş 22 Ekim 2018
Ören Kültür Derneğinden sürpriz hamle!22 Ekim 2018
Eynesil Belediye Başkan aday adayı Karadeniz'den ilk açıklamalar17 Ekim 2018
CHP Eynesil Teşkilatına yeni başkan!17 Ekim 2018
EYİMDER’den anlamlı ziyaret16 Ekim 2018
Eynesilliler bir araya geldi16 Ekim 2018
Eynesil İlçe stadına çeki düzen16 Ekim 2018
Eynesil Eğitim Bir Sen güven tazeledi 15 Ekim 2018
Eynesil Belediyespor hedefe kitlendi!15 Ekim 2018
Ören Belediyespora yakışmadı 15 Ekim 2018
Eynesil'de hayat boyu eğitim semineri düzenlenecek15 Ekim 2018
Eynesil Özgür-Der'de “Tebliğ’in Önemi ve Mahiyeti” Konuşuldu15 Ekim 2018
Acılı Baba Şaban Vatan Cumhurbaşkanı'na Seslendi10 Ekim 2018
Karadeniz, AK Parti Eynesil İlçe Başkanlığını topa tuttu!10 Ekim 2018
Eynesil’de hayırsever esnaftan spora destek10 Ekim 2018
Eynesil Özgür-der'de Seminerler Başlıyor!10 Ekim 2018
Acılı Baba Şaban Vatan Eynesil halkına teşekkür etti09 Ekim 2018
Eynesilli Fırıncılardan Ekmeğe fiyat ayarlaması09 Ekim 2018
Eynesil Belediyespor ilk maçını farklı geçti..09 Ekim 2018
Sis Dağı Eynesil Obasında evler yıkıldı!04 Ekim 2018
Eynesil’de ilgiyle izlendiler04 Ekim 2018
Eynesil Esnafı bilgilendirildi!04 Ekim 2018
Eynesil Ak Parti Teşkilatını İstifaya Davet Etti01 Ekim 2018
Eynesil’de alt geçitler temizlendi01 Ekim 2018
Biri Eynesil’li 2 Giresunlu Bürokrata Kıyım 01 Ekim 2018
Eynesil’e Kaymakam gelmiyor!29 Eylül 2018
Eynesilli sporculara destek sözü verdi29 Eylül 2018
Eynesilli 5 Öğrenci gönderildi!29 Eylül 2018
Eynesil’in yıkılan bir simgesi daha yapılacak29 Eylül 2018
Öğrencilerin tercihi Eynesil oldu!!17 Eylül 2018
Eynesilli öğrenciler ödüllendirildi17 Eylül 2018
Eynesil Belediyespordan kötü prova17 Eylül 2018
Eynesil’de 4–6 yaş çocuklara davet!17 Eylül 2018
Eynesil Kaymakamından buruk veda16 Eylül 2018
Eynesil’deki sır ölüme Bakanlık el koydu16 Eylül 2018
İshaklı Derneğinden Süleymanoğlu’na ziyaret16 Eylül 2018
Eynesil’de örnek esnafa plaket12 Eylül 2018
Eynesilli vatandaşlar kanser için uyarıldı!12 Eylül 2018
Denizde kaybolan Eynesilli gençten hala haber alınamıyor12 Eylül 2018
Trabzonspor’un antrenmanını ziyaret etti12 Eylül 2018
Eynesil’de trafik kazası, 9 yaralı11 Eylül 2018
Rabia Naz’ın ailesi olayın peşini bırakmıyor09 Eylül 2018
BBP’nin adayı Mustafa Mican mı?09 Eylül 2018
Rehabilitasyon merkezi Eynesil’den gitti mi?09 Eylül 2018
Güle güle Kaymakam Yılmaz Kurt!09 Eylül 2018
Fikret BODUR (YENİ YAZI)09 Eylül 2018
1915’te Fındığa Dair Kayıtlar22 Ağustos 2018
Eynesil Kitabının ilk baskısı bitmek üzere22 Ağustos 2018
Eynesil’de yetim çocuklar bayram öncesi, sevindirildi22 Ağustos 2018
Eynesil’deki en büyük soruna neşter!22 Ağustos 2018
"Milletimizin Önüne kimse engel koyamaz"22 Ağustos 2018
1901’de Tirebolu’ya dair kayıtlar17 Ağustos 2018
Eynesilli Öğrencilerin Uluslararası başarısı taçlandırıldı!17 Ağustos 2018
Hep beraber Eynesil’den Sis Dağına yürüdüler17 Ağustos 2018
Eynesil İstihdamına 150 kişi10 Ağustos 2018
Eynesilli Vatandaş 5 Ayda hayatının en büyük iki acısını yaşadı10 Ağustos 2018
1901’de Görele’ye Dair Kayıtlar10 Ağustos 2018
Eynesil İmam Hatip Ortaokulundan büyük basarı07 Ağustos 2018
Eynesil Şehidine ağladı07 Ağustos 2018
Maganda kurşunu Eynesil’de can yaktı07 Ağustos 2018
Milletvekillerinden Eynesil İlçe halkına teşekkür 03 Ağustos 2018
Cem Küçük, Ergin ailesine taziyede bulundu03 Ağustos 2018
Yapı Kültürümüzde Göçebelik İzleri03 Ağustos 2018
Gazeteci Cem Küçük, Eynesil’de stres atıyor30 Temmuz 2018
Eynesil İmam Hatipliler 19. Pilav gününde buluştular30 Temmuz 2018
Şehit Hakan Ergin İçin Mevlit 30 Temmuz 2018
Eynesilli İşçi hayatını kaybetti30 Temmuz 2018
Eynesil Ziraat Odası Başkanı Orhan Musaoğlu Üreticileri Uyardı!30 Temmuz 2018
Türkiye’nin en büyük Genel Müdürü EYİMDER’e üye oldu!27 Temmuz 2018
Sis Dağında Eynesillileri sevindirecek çalışma26 Temmuz 2018
EYİMDER Yönetim Kurulundan TBMM’ye ziyaret26 Temmuz 2018
1876 Salnamesinde Görele26 Temmuz 2018
Eynesil'in gurur duyulası Çocukları!24 Temmuz 2018
Eynesil’de 7 öğrenci üstün yetenekli sporcular kategorisine seçildi24 Temmuz 2018
Eynesil Ören Beldesinde "Mısır Un Şenliği" yapıldı24 Temmuz 2018
Eynesilli sporcular başarıya doymuyor24 Temmuz 2018
Bu onur Eynesil İmam Hatip Ortaokulunun!17 Temmuz 2018
Eynesil’de başıboş köpekler aşılanıyor17 Temmuz 2018
Darbelere Karşı Direniş ve Herkes İçin Adalet!17 Temmuz 2018
Eynesil 15 Temmuz için yürüdü17 Temmuz 2018
EYİMDER’den 251 Şehit için 251 Yasini Şerif13 Temmuz 2018
"Elektrik panosu ölüm saçıyor" haberimiz Eynesil’de ses getirdi12 Temmuz 2018
Mevlüt Kaya Hoca TRT Radyoda Eynesil ve Yöresini konuştu12 Temmuz 2018
Eynesil İmam Hatip Lisesinin 19. Pilav günü tarihi belli oldu12 Temmuz 2018
Başkan Somuncuoğlu'ndan önemli açıklamalar geldi!06 Temmuz 2018
Şehit Uzman Çavuş Hakan Ergin’in ismi ölümsüzleşti06 Temmuz 2018
Ergin Ailesine Şahadet Belgesi verildi06 Temmuz 2018
Eynesil’de yaz Kur’an kursları başladı28 Haziran 2018
24 Haziran’da Eynesil’de tarihi sonuç!28 Haziran 2018
Eynesil’de Telekoma ait elektrik panosu ölüm saçıyor28 Haziran 2018
Eynesil’de Gözyaşları genç Hafız için aktı28 Haziran 2018
Eynesil’de organik yumurtacılık yaygınlaşıyor28 Haziran 2018
Genç yaşta vefatı Eynesili yasa boğdu..22 Haziran 2018
Eynesil Halkı bu iftarda buluştu!13 Haziran 2018
Eynesil Derebaş Mahallesinden örnek davranış!12 Haziran 2018
Cumhurbaşkanı adayı Akşener Eynesil’de Şehit evini ziyaret etti12 Haziran 2018
Tebrikler Eynesil Şehit Şahin Abanoz Ortaokuluna!12 Haziran 2018
Eynesil'de Karne heyecanı..12 Haziran 2018
Eynesilli Öğretmenler Öğrencilerini alkışlarla uğurladılar!12 Haziran 2018
Eynesilli Çiftçilerin yüzü güldü12 Haziran 2018
Fırtına Eynesil'de fındığı vurdu!12 Haziran 2018
Şehit Ateşi Eynesil’e düştü02 Haziran 2018
Eski Trabzonsporlu Futbolculardan Eynesil’e sürpriz ziyaret 30 Mayıs 2018
Eynesil’de Koz Helvası Ve Pekmezcilik30 Mayıs 2018
Eynesilli Minik öğrencilerin karne sevinci30 Mayıs 2018
Eynesilli öğrenciler bilgilerini yarıştırdı30 Mayıs 2018
Eynesil'de her eve en az bir çiçek!23 Mayıs 2018
Eynesil’de 101 kursiyer belgesini aldı23 Mayıs 2018
Şampiyon Eynesil Belediyespor21 Mayıs 2018
Eynesil'de yetenekli sporcular tarandı21 Mayıs 2018
Eynesil’den Kudüs Direnişine tam destek!20 Mayıs 2018
Eynesil'de gıyabi cenaze namazı kılındı!20 Mayıs 2018
Aralık Köyü Derneği yeni binasında20 Mayıs 2018
Eynesil’de Gençlik Haftası kutlandı20 Mayıs 2018
Eynesil Yöresinde Yaylacılık Geleneği (3)18 Mayıs 2018
Eynesil’de İhtiyaç Sahiplerine Kumanya dağıtımı yapıldı18 Mayıs 2018
Eynesil’de facia gibi kaza: 2’si ağır 3 yaralı18 Mayıs 2018
Eynesil’de bu arkadaşlara selam vermek 50 Kr.16 Mayıs 2018
Eynesil HEM’de yılsonu finali16 Mayıs 2018
Eynesil’de Ebru Sanatı sergisi16 Mayıs 2018
Eynesil 8. mezunlarını verdi16 Mayıs 2018
Eynesilli Öğrenciler pedal çevirdi16 Mayıs 2018
Eynesilli futbolseverler bu maça kitlendi10 Mayıs 2018
Ramazan Öztürk EYİMDER için dur durak bilmiyor!10 Mayıs 2018
Ören Beldesinde çalışmalarda sona gelindi10 Mayıs 2018
Haydin Eynesil Ören Beldesinde Helva Yemeye!10 Mayıs 2018
Eynesil'de Öğrenci yararına kermese yoğun ilgi!10 Mayıs 2018
Eynesil’de her girişimciye 150 bin TL07 Mayıs 2018
Eynesil Yöresinde Yaylacılık Geleneği (2)07 Mayıs 2018
Eynesil İYİ Parti Binası açıldı07 Mayıs 2018
Eynesil'da artık yaşlı ve bakıma muhtaçlar ağırlanacak!02 Mayıs 2018
Fikret Bodur’dan Sis Dağı Yaylasının tanıtımına büyük katkı02 Mayıs 2018
Eynesil Saadet Partisinden toplu istifa02 Mayıs 2018
Ören Derneğinden Birlik daveti!01 Mayıs 2018
Ve Eynesil'de beklenen temel atıldı01 Mayıs 2018
Eynesil’de gizli el kim?25 Nisan 2018
Av. İbrahim Topal'dan Siyaset adına önemli açıklamalar geldi!25 Nisan 2018
Eynesil İshaklı Derneğine yoğun ilgi23 Nisan 2018
Eynesil Eğitim Bir-Sen’den birlik yemeği23 Nisan 2018
Eynesil'de İkiz Kardeşlerden İnsanlık dersi!!23 Nisan 2018
Eynesil’de 23 Nisan coşkusu23 Nisan 2018
Giresun’un En büyük Sanayi Kuruluşu Eynesil’de açılıyor!20 Nisan 2018
AK Parti Milletvekili Metin Külünk'den Eynesil'e baskın ziyaret!20 Nisan 2018
Eynesilli Öğrencilere farkındalık programı!20 Nisan 2018
Köylerdeki Eynesilli kadınların okuma azmi20 Nisan 2018
Eynesilli Minik Öğrencilerden anlamlı yürüyüş!16 Nisan 2018
Eynesil'de Polis Haftası Coşkusu16 Nisan 2018
Eynesilli Şükrü Çoban hocaya (İLKSAN) şoku16 Nisan 2018
GİRESUN YÖRESİNDE “KAYNAĞA GİTMEK” (2)13 Nisan 2018
Küçük çocuk Eynesil'de trafik kurbanı13 Nisan 2018
Eynesil’de futbol şenliği başlıyor11 Nisan 2018
Eynesilli vatandaşın başına talih kuşu kondu!11 Nisan 2018
1 Ton Eynesil Çayı Afrin’de 11 Nisan 2018
Eynesil hastanesinde sona gelindi11 Nisan 2018
Trafik Kazası Eynesil’de bir can aldı!08 Nisan 2018
Eynesil Çavuşlu arasında trafik kazası08 Nisan 2018
GİRESUN YÖRESİNDE “KAYNAĞA GİTMEK” (1) (YENİ YAZI)05 Nisan 2018
Eynesilli Öğrencilere 345 TL'lik burslar verildi05 Nisan 2018
Eynesil’de 130 kişiye hayat boyu eğitim sertifika!05 Nisan 2018
ÖZTÜRKLER Sigortaya anlamlı ziyaret05 Nisan 2018
Eynesil’den Mehmetçik Vakfına Zeytin Dalı!02 Nisan 2018
Eynesilli Öğrencilerden bir anlamlı etkinlik daha!02 Nisan 2018
Eynesil’de huzur toplantısı yapıldı02 Nisan 2018
Eynesil CHP’nin Gençlik Lideri belli oldu29 Mart 2018
Eynesil’de Öğrenciler şiddete hayır dediler29 Mart 2018
Eynesil'li Gençlerden bir ilk!29 Mart 2018
Eynesil'li Muhtarlar Çay Üreticisi İçin toplandı29 Mart 2018
Osmancık'ta Trafik Kazası, Eynesil'li Şoför hayatını kaybetti28 Mart 2018
Eynesil Tarihinde bir ilk yaşandı!27 Mart 2018
Bu tiyatro Eynesil’de izleyicisini ağlattı27 Mart 2018
Gazeteci Ahmet Ceylan’ın acı günü27 Mart 2018
Eynesil'de ev yangını: 1 yaralı27 Mart 2018
Eynesil yaş çay bedelini peşin istiyor!22 Mart 2018
Eynesil İYİ Parti teşkilatı ilk hedefini belirledi..22 Mart 2018
Eynesil Kaymakamı'ndan Başkan Kırlak'a hayırlı olsun ziyareti22 Mart 2018
EYİMDER ve Kızılay’dan Eynesil’de ortak eğitim21 Mart 2018
Eynesil Belediyespor bu yıl umduğunu bulamadı!21 Mart 2018
Ören Belediyespor son haftayıda kötü kapattı21 Mart 2018
Eynesil şoförler odasında yeni dönem20 Mart 2018
Eynesil’de tüm gençlere eğitim verildi!20 Mart 2018
Eynesil Sokakları Mehterhan’la inleyecek20 Mart 2018
Eynesil’de ‘Nureddin Zengi ve Kudüs Davamız’ konuşuldu.16 Mart 2018
Eynesil’li vatandaşlardan Arfin’e yardım eli16 Mart 2018
Eynesilli öğrencilere burslar dağıtılıyor16 Mart 2018
Eynesil’de Okuryazarlık Seferberliği büyük ilgi15 Mart 2018
Eynesil’de Kök Hücre-Kan Bağışı konferansı15 Mart 2018
Eynesil İlçesinin en farklı sınıfına ziyaret15 Mart 2018
Eynesil’de yeni işletme açacaklar için büyük fırsat15 Mart 2018
Ören Belediyesporda mutlu son!12 Mart 2018
Eynesil Belediyespor'da hüzünlü son!12 Mart 2018
Eynesil’de İstiklal Marşının kabulü kutlandı12 Mart 2018
'Yılın Roman Ödülü' Sahibi Ali Emre Eynesil'e geliyor!07 Mart 2018
İYİ Parti Eynesil İlçe Başkanı Musaoğlu'ndan Yerel seçimler öncesi sürpriz çıkış!!07 Mart 2018
Eynesil İlçe Kaymakamı Yılmaz Kurt, İlçenin neden gelişmediğini açıkladı!07 Mart 2018
Eynesil’e yeni bir hizmet sahası05 Mart 2018
Eynesil Belediyespor son viraja girdi!05 Mart 2018
Ören Belediyespor'un kaderi son iki maça kaldı!05 Mart 2018
Eynesil’de her eve Türk Bayrağı05 Mart 2018
Eynesil'de 28 Şubat Post Modern Darbe kınandı!28 Şubat 2018
Eynesil’de İstihdam için ilk kazmalar vuruldu, hadi hayırlısı..28 Şubat 2018
Eynesil Belediyespor’dan Play Off yolunda yarım düzüne gol28 Şubat 2018
Eynesilli Vatandaş "Düğünlerde silah atılmasın"talebinde bulundu!21 Şubat 2018
Oğuz’dan Eynesil Belediyespor’a hayat öpücüğü21 Şubat 2018
Örenspor kendini ateşe attı21 Şubat 2018
Eynesilli anneden Afrin’e tam destek12 Şubat 2018
Eynesil Belediyesporda umutlar tükendi12 Şubat 2018
Başkan Somuncuoğlu'n dan sürpriz ziyaret12 Şubat 2018
Orhan Musaoğlu yeni bir görev daha yüklendi!12 Şubat 2018
Eynesil Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğünden bir ilk!12 Şubat 2018
Somuncuoğlu'na teşekkür plaketi12 Şubat 2018
Eynesilli Genç Kızın 10 ayda bakın hayatı neden değişti!!06 Şubat 2018
Ören Belediyespor işi zora soktu 06 Şubat 2018
Eynesil Belediyespor zorda olsa 06 Şubat 2018
Eynesil’den Zeytindağı’na.. 02 Şubat 2018
CHP Eynesil İlçe Başkanı A. Karadeniz, Afrin Operasyonu için bakın ne dedi?02 Şubat 2018
İshaklı Derneğinden Türk Ordusuna anlamlı kampanya02 Şubat 2018
Eynesil’de her Cuma sabahı çorba ikramı 02 Şubat 2018
Eynesil’de hibe desteği almak isteyen bu toplantıya katıldı!23 Ocak 2018
Eynesil'li minikler ilk karne heyecanını yaşadılar23 Ocak 2018
Eynesilli Gençlere davet!!22 Ocak 2018
Atletizminde Eynesil rüzgarı..22 Ocak 2018

Çetinoğlu kasap
Nasip OTOMOTİV..
Online Ziyaretçiler

GÜNLÜK GAZETELER
Işıl oto
Facebook Eynesil Ajans
Foto Galeri
Video Galeri
En Çok Yorumlanan
Sayfalar
..
Takvim
Anasayfa | Gazeteler | Foto Galeri | Video Galeri | Ziyaretçi Defteri
CH